odchod z rodiny

Harry a Meghan odstraňují lidi ze života, za Británií udělali tlustou čáru

Harry a Meghan
Zdroj: Profimedia
Harry a Meghan
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Aktualizováno 14.2. 2020 12:32
Téma:

Princ Harry s manželkou Meghan museli před oznámením o odchodu z královské rodiny také vyřešit, co bude s jejich zaměstnanci. Podle britských médií se rozhodli vyhodit až patnáct lidí. Smutné zprávy se měli dozvědět ještě před odchodem páru do Kanady. Někteří možná budou přesunuti na jiné pozice, většina z nich by ale měla o práci přijít úplně.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu museli zavřít svou kancelář v Buckinghamském paláci, kde pracovalo patnáct lidí. Ti měli obdržet od páru před pár týdny zprávu o osobním setkání. Na schůzi jim pak manželé měli říct, že přijdou o práci. 

 

Jeden nebo dva zaměstnanci možná přejdou na jinou pozici, ale ostatní spíše práci ztratí. Podle deníku Dailymail jsou to poslední oběti šokujícího rozhodnutí Harryho a Meghan odstoupit od královských povinností.

 

"Vzhledem k jejich rozhodnutí odstoupit, kancelář v Buckinghamském paláci již není potřeba. Zatímco jsou detaily stále dokončovány a vyvíjí se úsílí o přesídlení lidí v rámci královské domácnosti, bohužel dojde k určitému propouštění," řekl deníku blízký rodinný zdroj. 

 

 

Většinou se jedná o pracovníky tiskového oddělení nebo tajemníky. Všichni se prý s odchodem královského páru smířili. "Vévoda a vévodkyně mají malý tým, méně než patnáct lidí. Tým je Sussexům velmi loajální a chápe a respektuje rozhodnutí, které učiili," dodal zdroj. 

 

Podívejte se na reportáž o možné brigádě prince Harryho:

TN.cz