Tisková zpráva
Toto je tisková zpráva. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Jak pohodlně zhubnout po zimě?

Mediestetik
Zdroj: mediest.cz
Téma:

Pokud se po zimě snažíte účinně zhubnout, zkuste se inspirovat v našem článku.

Nedáme vám návod, jak zhubnout spoustu kil za krátký čas, ale jak se zbavit pomaleji, zato jistě kil navíc a jak krásně vytvarovat postavu tam, kde nezabírá ani dieta.

Mezi poslední trendy v hubnutí patří diety zaměřené na nízký příjem sacharidů. Ty jsou nejčastěji obsaženy v přílohách, proto vám je nutriční terapeut při nasazení takové diety okamžitě vyškrtne z jídelníčku. A pak nastává okamžik, kdy zjistíte, že sacharidy jsou téměř všude. Že můžete zapomenout na rýži, i tu celozrnnou, na brambory nebo lidmi tolik oblíbené těstoviny.


Právě pro ně jsou tu Perfect Dish, což jsou zeleninové těstoviny, které vám váš dietolog při nízkosacharidovém režimu rozhodně nezakáže. „Perfect Dish jsou z hlízy rostliny zvané konjak. Obsahují vlákninu glukomanan, která je prospěšná a dodá pocit sytosti. Navíc neobsahují cukr, tuk, lepek ani sóju a na 100 gramů mají méně než 12 kalorií,“ upozorňuje Hana Bačíková, nutriční specialistka 
e-shopu Perfectproducts.cz, kde koupíte Perfect Dish ve tvaru špaget nebo rýže. Špagetové Perfect Dish mají dokonce i varianty s dvěma druhy koření, tudíž vám nahradí kompletní jídlo.
Zkuste vyměnit klasické přílohy za Perfect Dish a uvidíte, že se už po týdnu budete cítit mnohem lépe a možná i o nějaký ten kilogram lehčí. Pokud potřebujete ještě vytvarovat například oblast pasu nebo paží, kde je se tuková tkáň stále drží, objednejte se na kryolipolýzu.

„Pojem kryolipolýza znamená řízené zmrazení tukových buněk, které pomalu odumírají a následně jsou odstraněny z těla bílými krvinkami pomocí lymfatického systému,"
vysvětluje MUDr. Helena Reisingerová, dermatoložka kliniky Mediestetik (www.mediest.cz), kde je klientům k dispozici tato metoda pomocí certifikovaného přístroje Zeltiq CoolSculpting.
 

V praxi to vypadá tak, že na místo, kde se chcete zbavit tuku, se pokládá speciální látka zabraňující poškození kůže. Hlavice pomocí vakua nasaje tukovou řasu, a zatímco vy odpočíváte na lehátku, dochází ke zmrazení tukových buněk. Díky neustále udržovanému vakuu chlazení nepůsobí pouze lokálně, ale v celém záhybu. Klientka může v průběhu na místě, kde hlavice působí, pociťovat menší chlad. Ten ale postupně mizí. Po skončení procesu je hlavice sundána a tukové krystalky v nasáté oblasti rozmasírovány. Jde v podstatě o mrtvé tukové buňky, které tělo pozná a díky obranným mechanismům je začne vylučovat jako každý jiný tělesný odpad.


„Úbytek tuku už po prvním použití bývá kolem 20 – 40 %, zeštíhlující efekt postupně narůstá, maximálních výsledků dosahuje po dvou až čtyřech měsících. Proto je vhodné absolvovat kryolipolýzu v zimních měsících, abyste byli na jaro a léto připraveni," uvádí dále MUDr. Reisingerová z Mediestetiku. Někomu postačí i jedna návštěva zařízení, kde tuto metodu provádějí, v závislosti na množství podkožního tuku a přání klientů se doporučují 1-3 procedury kryolipolýzy, a to v pravidelných intervalech v rozmezí šesti týdnů.
 

Tisková zpráva