výstavba bez povolení

Mynář terčem posměchu. Jeho rybníku už se směje i Google!

Vratislav Mynář
Zdroj: Profimedia, Google Street View
Téma:

Jakoby nestačil skandál s chybějící bezpečnostní prověrkou, kancléř Vratislav Mynář už je opět v hledáčku médií a terčem internetových vtípků. Jeho nelegálně vybudovaný rybník už má své vlastní "oficiální" označení na Google Mapách. Najdete ho pod názvem "Mynářův rybník vybudovaný načerno".

Prezidentův kancléř Vratislav Mynář vybudoval v Osvětimanech rybník bez povolení. Na případ jako první upozornili Reportéři ČT, Mynář jej měl vybudovat před třinácti lety. V Osvětimanech je zastupitelem a fakt, že na povolení rybníku nemá doteď potřebné povolení, nezapírá. Proč s výstavbou ale začal i bez potřebných papírů, nevysvětlil.

 

Kolem případu se okamžitě začalo diskutovat a internetoví vtipálci na sebe nenechali dlouho čekat. Jeho rybník bez povolení už má i vlastní Google point. Na Google Mapách se objevil pod názvem Mynářův rybník vybudovaný na černo, navíc s přízviskem "turistická atrakce" a webovými stránkami hrad.cz.

 

 

"Pokud hledáte vhodné místo pro letní koupání bez prověrky, je to právě zde. Ale pozor, ryby jsou zde Nejedlý!“ smějí se kancléřovi v komentářích s odkazem na dalšího hradního šíbra Martina Nejedlého.

 

 

Kromě rybníku vlastní kancléř i přilehlou sjezdovku a penzion. A právě na zasněžování vlastního svahu prý využívá vodu z načerno vybudovaného rybníku.

mj TN.cz