Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.7. 2018 19:05
Pákistánská kauza

Nejdřív úsměvy, pak pláč. Tereze H. v Pákistánu tečou nervy

Zdroj: Lahore News

V pondělí se u soudu v pákistánském Láhauru opět objevila Češka Tereza H., která podle zdejších vyšetřovatelů v kufru pašovala skoro deset kilo heroinu. Blondýnka ovšem narozdíl od jiných jednání tentokrát neudržela nervy na uzdě.

Jak ukazují záběry pákistánské televize Lahore News, při příchodu do soudní síně Tereza H. rozdávala na všechny strany úsměvy jako už ostatně několikrát v minulosti.

 

Ale vše se změnilo, když bylo hlavní líčení opět odročeno, aktuálně na příští týden. Pákistánská média totiž píší, že při odchodu ze soudní síně frustrovaná Tereza neudržela nervy na uzdě a rozplakala se.

 

Prý velmi špatně snáší odloučení od příbuzných a rozčiluje jí neustálé posouvání projednávání jejího případu. Už podle vlastních slov nemůže dále čekat.

 

 

Její frustrace je poměrně pochopitelná - jednání soudu už bylo v minulosti odročeno opravdu mnohokrát, často z velmi bizarních důvodů. Jednou kvůli kriketovému turnaji, jindy zase kvůli poruše elektrárny, která vedla k masivním výpadkům proudu.

 

Tereza H. skončila v poutech na začátku tohoto roku na letišti v Láhauru poté, co při kontrole kufru celníci objevili devět kilo heroinu. Není jasné, jak vysoký trest jí za pašování drog vlastně hrozí.

pez TN.cz
Reklama