Zahraničí

Přinese Tereze H. magické datum 1. 11. svobodu? Někteří lidé věří, že plní přání

Přinese Tereze H. magické datum 1. 11. svobodu? Někteří lidé věří, že plní přání
Zdroj: Profimedia, Getty Images

Češce Tereze H., která sedí v pákistánském vězení za pašování heroinu, opět odložili termín odvolacího soudu. A není to zdaleka poprvé. Tereze nezbývá než doufat, že blíže ke svobodě ji posune magické datum 1. 11. 2021. Právě v tento den by se měl její případ znovu projednávat.

Tereza H. dál marně čeká v pákistánském vězení na chvíli, kdy se odvolací soud začne zabývat její kauzou ohledně pašování drog. Ačkoliv právník české pašeračky věří, že šance na osvobození jeho klientky dosahují devadesáti procent, jednání se stále dokola odkládají. Naposledy se případem Terezy H. měl zabývat soudní senát 25. října. Nakonec jí ale termín opět posunuli. Tentokrát na 1. listopadu.

Numerologové by mohli jásat. Co víc by si Tereza mohla přát než magické datum sloučené ze tří jedniček jdoucích po sobě. Někteří lidé věří, že právě tato kombinace nosí lidem štěstí. V souvislosti s tím se můžete setkat dokonce i se speciálním pojmem "andělské číslo".

Související obsah

​Jestli se pašeračce v tento den splní vytoužené přání, jak numerologové rádi hlásají, se rozhodne za necelý týden. Doposud se Tereze H. spíše lepila smůla na paty. Soud už jí zrušili kvůli pandemii koronaviru i kriketovému turnaji.

Pákistánští celníci zadrželi Terezu H. na letišti v Láhauru v lednu 2018. V jejím kufru objevili přibližně devět kilogramů heroinu. Následující rok v březnu ji místní soud poslal do vězení na osm let a osm měsíců. Mladá Češka s trestem od začátku nesouhlasí a doufá, že její případ projedná odvolací soud.

V únoru Tereza H. poslala vzkaz rodině. Podívejte se na reportáž: 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz