galerie bydlení na pláži

OBRAZEM: Neskutečný dům ve tvaru rejnoka plave po moři

Luxusní dům ve tvaru rejnoka
Zdroj: Profimedia
Téma:

Tenhle dům vás dostane! Luxusní nemovitost ve tvaru mořského rejnoka z vás udělá někoho opravdu výjimečného. V případě zájmu si ale budete muset připravit nejspíš pořádný balík!

Kolik tento originální dům bude stát, se zatím tají. Stejně jako přesné místo, kde bude postaven. Prozrazena byla zatím jen lokalita Egejského moře. Ačkoliv se o projektu ví spíše málo než hodně, kupce už budova podle všeho má.

 

Stavbě dominuje sklo, beton a kov. Kromě nezvyklého venkovního designu disponuje budova i úchvatným interiérem. Pokoje jsou rozmístěné do dvou pater a všechny jsou velmi vzdušné a prosvětlené. Celková podlahová plocha domu přesahuje 830 metrů čtverečních.

 

GALERIE: Dům ve tvaru rejnoka

1
/
6
Zdroj: Profimedia
Luxusní dům ve tvaru rejnoka - 4

 

Jako každý správný rejnok má i tato budova svůj ocas, v tomto případě v podobě příjezdové cesty k pevnině. U spoje komunikace s budovou se nachází kryté garážové stání pro několik vozidel. Přece jen se počítá s tím, že majitel takového domu se nejspíše nespokojí jen s jedním automobilem.

 

 

Kromě parkování aut se počítá i s kotvením člunů a vodních skútrů. Tohle bydlení je vůbec předurčeno hlavně milovníkům vody. S ukotvením nemovitosti se počítá na písčité pláži, a kdyby majitele náhodou moře omrzelo, má na terase k dispozici bazén i vířivku. A ještě jednu velkou výhodu dům nabízí – budova by měla být za pomoci remorkéru mobilní, a tak by mělo být možné se se svým bydlením posouvat po pobřeží dle libosti. Ačkoliv se projekt může na první pohled zdát trochu jako sci-fi, dostavěno by mělo být už na konci roku 2017.

TN.cz/Jakub Deml