Oblíbený bavič

Petr Čtvrtníček má koronavirus, s těžkým průběhem leží v nemocnici!

Petr Čtvrtníček
Zdroj: Profimedia
Bavič a herec Petr Čtvrtníček bojuje s Covidem-19
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
Publikováno 25. 9. 2020
Téma:

Petr Čtvrtníček se nakazil koronavirem, ve středu si dokonce musel zavolat sanitku. S těžkým průběhem onemocnění Covid-19 skončil na jednotce intenzivní péče v motolské nemocnici. Podle informací TN.cz se ale jeho stav začal zlepšovat, už prý dokonce vtipkuje.

Koronavirus skolil 59letého baviče a herce Petra Čtvrtníčka. Podle informací deníku Blesk ho ve středu převezli do nemocnice v Motole.

 

"Musel okamžitě na JIP, napojili ho na dýchací přístroj," tvrdí zdroj, který v motolské nemocnici pracuje.

 

Čtvrtníček se měl nakazit už minulý týden, jeho zdravotní stav se ale prý postupně zhoršoval. "My jsme se neviděli, ale dozvěděl jsem se, že ho odvezla sanitka. A dneska ráno jsem se dozvěděl, že je na jednotce intenzivní péče. Snad budu během dne vědět víc," řekl TN.cz humorista Milan Šteindler, se kterým Čtvrtníček připravoval Českou sodu.

 

 

Podle zdroje TN.cz se ale Čtvrtníčkův stav výrazně zlepšil. Údajně je už i na normálním pokoji a komunikuje s přáteli, kterým si prý žertem stěžoval na špatnou snídani.

 

Divadlo Na zábradlí, ve kterém Čtvrtníček působí, zrušilo všechna představení do konce týdne. "Z důvodu pozitivního nálezu testu na Covid-19 u jednoho z našich zaměstnanců jsme nuceni zrušit všechny reprízy inscenací do 27. září," vysvětlilo divadlo na svých webových stránkách.

 

Čtvrtníček není první známou osobností, která onemocněla Covidem-19. Zpěvačka Hana Zagorová byla rovněž několik dnů v péči lékařů, nemoc prodělal i její manžel Štefan Margita nebo kolegyně z branže Lucie Bílá.

Související témata:
TN.cz