Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Špatné zajištění

Policejní dodávka se sama rozjela a srazila lampu přímo na auto!

Nehoda policejní dodávky v Pelhřimově
Zdroj: TV Nova
Policisté špatně zajistili svou dodávku, ta se rozjela a srazila lampu

Kuriózní nehoda se stala v pátek v Pelhřimově. Policisté vyšetřovali jinou nehodu, sami ale správně nezajistili policejní dodávku. Ta se rozjela, narazila do jiného auta a srazila lampu, která spadla na projíždějící auto. Naštěstí se nikdo nezranil.

Policisté vyšetřují nehodu svých kolegů, která se stala v pátek v centru Pelhřimova. Podle informací TV Nova policisté zastavili, aby vyšetřili jinou nehodu.

 

Policejní dodávku ale pravděpodobně dostatečně nezajistili a ta se rozjela, narazila do Škody Superb, srazila sloup veřejného osvětlení a značku upozorňující na přechod. Lampa se zhroutila přímo na auto, které zrovna křižovatkou projíždělo.

 

GALERIE: Nehoda policejní dodávky v Pelhřimově

1
/
4
Zdroj: TV Nova
Nehoda policejní dodávky v Pelhřimově - 1
 

 

Bylo obrovským štěstím, že se nikomu nic nestalo. Kdyby lampa zasáhla auto jen o vteřinu později, zřejmě by rozbila přední sklo nebo dopadla na místo řidiče a spolujezdce. Škody jsou předběžně odhadovány na desítky tisíc.

 

 

Kvůli nehodě kolabovala v Pelhřimově několik hodin doprava, tvořily se dlouhé kolony. Případ nadále vyšetřují policisté, kteří zjišťují další podrobnosti.

epa TN.cz