Jiří Pomeje

Poslední rozhovor Pomejeho: Snažím se to zvládnout, je to těžký

Jiří Pomeje
Zdroj: TV Nova
Jiří Pomeje v listopadu 2018
Téma:

I přes svůj špatný zdravotní stav poskytl herec Jiří Pomeje v listopadu rozhovor TV Nova. Mluvil v něm o svém zdravotním stavu, o svých plánech i o rozchodu s manželkou Andreou. Za 96 dní od chvíle, kdy mu lékaři diagnostikovali rakovinu, jej boj se zákeřnou nemocí změnil k nepoznání.

"Za 96 dní se mi změnil život. Je to přesně 96 dní, co mi oznámili, že mám rakovinu. Teď mi po půl roce budou měnit hlasivku," řekl Pomeje v listopadu reportérce pořadu Život ve hvězdách Veronice Petruchové.

 

Kariéra herce a dabéra pro něj rázem skončila. Z jeho charakteristického hlasu zbyl jen zlomek. "Všichni nabízejí, že ti pomůžou, a ve finále žádnou práci nedostaneš. Vyběhávám si invalidní důchod. Říkal jsem si, že v 53 letech mě to ještě nečeká," řekl.

 

"Chci říct všem lidem, bacha, ze dne na den může být všechno jinak. Já jsem šel do nemocnice s chřipkou a odešel jsem s rakovinou," popsal oblíbený herec, jak mu nečekaná diagnóza změnila život.

 

Přesto překonal prognózy lékařů, podle nichž mu zbývaly dny. "Ale co dál? Která ženská by chtěla chlapa se dírou v krku?" ptal se Pomeje. Špatně na tom byl také psychicky. Kromě zdraví totiž řešil i rozvod.

 

 

 

Jeho manželka Andrea si našla nového partnera. "Já to Andree přeju. Já to chápu. Já jsem starej chlap s dírou v krku. Akorát já bych nebyl schopnej někoho 14 dní po tak těžký operaci vykopnout z bytu. Mě ten pán vůbec nezajímá. Mě zajímá moje dcera a já budu bojovat do poslední chvíle," slíbil Pomeje.

 

Dcera Anna pro něj byla velkou motivací. Snad i proto odmítal pomlouvat svou ženu, byť přiznával, že jej v životě nikdo tak nezklamal. "Byla to moje třetí žena a byla nejlepší. Mám s ní krásný dítě," řekl o své manželce Pomeje. Nevyloučil, že by se k ní i vrátil, kdyby měl možnost. "Já si myslím, že ona ke mně ne. Už vím, že žádnou ženskou mít nebudu a budu do konce života sám," předpovídal Pomeje na podzim

 

Celý rozhovor s Jiřím Pomejem:

 

Díky svému kamarádovi Pavlu Páskovi našel bydlení v malém bytě v paneláku. Řešil invalidní důchod. Chtěl se vrátit do showbyznysu a být alespoň z 50 % tím, čím býval na vrcholu. Chtěl se ale hlavně nevzdávat a dát se do pořádku hlavně po psychické stránce.

 

"Snažím se to zvládnout sám, ale je to těžký," dodal Jiří Pomeje.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

vbo TN.cz