Královské Vánoce

Princ Harry s rodinou odpočívá v Kanadě. A převlékl se za Santu!

Princ Harry se kvůli charitě převlékl za Santu
Zdroj: Profimedia, Scotty's Little Soldiers
Petr Zelený
Petr Zelený
21.12. 2019 17:02
Téma:

Britský princ Harry tráví předvánoční čas spolu se svými nejbližšími na opačné straně Atlantiku - v Kanadě. Zároveň si ovšem našel čas na to, aby potěšil děti, které přišly o rodiče.

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu tráví "soukromý rodinný čas" v Kanadě, kde zároveň ukazují svému synkovi Archiemu "vřelost kanadského lidu."

 

Píše to CNN s odkazem na mluvčího slavného páru. "Rozhodnutí trávit čas právě v Kanadě odráží to, jak je pro ně tato země Commonwealthu důležitá," uvedl mluvčí.

 

Harry podle něj severoamerickou zemi v minulosti mnohokrát navštívil a Meghan Markle tu strávila sedm let před tím, než se stala členkou královské rodiny. Natáčela tu totiž seriál Kravaťáci (Suits).

 

Už v listopadu se přitom objevily informace, že Harry a Meghan nebudou Vánoce trávit se zbytkem britské královské rodiny. Princ si každopádně v rodinném programu našel čas i na charitu.

Pro nadaci, která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli ve službě v britských ozbrojených silách, totiž natočil video, v němž je převlečený za Santu Klause.

 

"Ztráta rodiče je nesmírně těžká, ale vím, že každý z vás, když si navzájem pomůžete, má před sebou úžasnou budoucnost," vzkázal dětem mimo jiné Harry.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz