Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

anna kadeřávková

Rozina z Ulice oznámila smutnou věc: Bolí to, ale beru to, jak to je

Anna Kadeřávková
Zdroj: Instagram
Anička Kadeřávková se rozešla s přítelem

Sympatická herečka a hvězda seriálu Ulice Anička Kadeřávková oznámila smutnou zprávu. Po dvou a půl letech se rozešla se svým přítelem Johanem Mádrem. Není to přitom jediná nepříjemnost, se kterou se kráska potýká – trápí ji zákeřná borelióza.

I když to vypadalo jako osudová láska, Anna Kadeřávková a Johan Mádr už netvoří pár. Hvězdy seriálu Ulice, ve kterém ztvárnily postavy Roziny a Richarda, rozchod oznámily na sociálních sítích. "Chystali jsme se na to dlouho, ale dávali jsme si opravdu spoustu času na to, abychom se oba měli možnost uzdravit a nechat v poklidu všechno vstřebat a promyslet bez zájmu kohokoliv třetího," napsala Anička.

 

Ačkoli už spolu nejsou několik týdnů, s pravdou ven se rozhodli jít teprve teď. "Přemýšlela jsem, jak se dá citlivě pojmout veřejný “oznámení o rozchodu” a došla jsem k závěru, že to asi stejně nejde, protože vždycky je to nepříjemný. Ale je potřeba to brát, jak to je," vysvětlila.

 

Podle herečky se rozešli v dobrém a nadále mají spoustu společného – od práce, až po osobní život. Hezké pouto prý mezi nimi trvá dál. "Všichni určitě sami nejlíp víte, jak citlivý téma tohle je a jak to bolí, když se dva lidi po tak dlouhý době rozdělej. Děkuju tedy všem za to, že respektujete naše soukromí a náš osobní život a to, že nechceme a nebudeme rozebírat “proč, jak a kdy” se tohle v našich životech odehrálo," dodala.

 

 

Anička Kadeřávková v poslední době plní stránky bulvárních novin především kvůli nemoci, se kterou se potýká. Nakazila se totiž zákeřnou boreliózou a běžné léky nezabírají. V srpnu proto nastupuje na soukromou specializovanou kliniku v Německu, kde podstoupí intenzivní léčbu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Bojíte se klíšťat? Víme, jak posílit tělo proti lymské borelióze?
Důležitá věc, kterou téměř každý ZAPOMENE udělat PO ROZCHODU

mom TN.cz