Prezidentův bratr

Trumpův bratr je vážně nemocný. Prezident za ním vyrazil do New Yorku

Donald Trump
Zdroj: Profimedia
Prezident USA Donald Trump
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
15.8. 2020 10:10
Téma:

Dvaasedmdesátiletý bratr amerického prezidenta Robert je vážně nemocný. Donald Trump se za ním v pátek rozjel do nemocnice v New Yorku. Potvrdili to zástupci Bílého domu.

Co přesně Robertu Trumpovi je, není jasné. Bílý dům informoval pouze o tom, že je "velmi nemocný" – tisková tajemnice Kayleight McEnanyová potvrdila, že prezidentův bratr byl převezen do nemocnice.

 

Podle mluvčí Bílého domu mají bratři mezi sebou hezký vztah. Robert Trump byl v červnu více než týden hospitalizovaný na jednotce intenzivní péče v nemocnici Mount Sinai v New Yorku.

 

 

Ačkoli se mladší bratr amerického prezidenta na veřejnosti příliš neobjevuje, bylo o něm slyšet v souvislosti se žalobou na neteř Donalda Trumpa Mary. Žalobu vedl jménem celé rodiny Trumpových kvůli knize "Too Much and Never Enough" (Příliš mnoho a nikdy dost).

 

 

Maryina kniha byla údajně porušením dohody o mlčenlivosti, kterou podepsala v rámci rodinného sporu o dědictví po Fredovi Trumpovi Sr. Robert Trump prohlásil, že z rozhodnutí neteře je "hluboce zklamaný a že on a celá rodina byli na jeho úžasného bratra prezidenta pyšní".

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz