GALERIE profil vraha

TVÁŘ VRAHA: Daniel, který zabil Elišku: Výsměch a týrání zvířat

Mladík podezřelý z vraždy v Teplicích - 4
Zdroj: facebook.com
Mladík podezřelý z vraždy v Teplicích
Téma:

Mluví o něm celé Česko. 14letý Daniel podle všech dostupných informací zabil mladou Elišku. Vzhledem k tomu, že je mu teprve 14 let, vyvázne bez trestu, policie už informovala o tom, že případ bude odložen.

Kdo mohl zabít nevinnou 13letou dívku, ptá se teď celé Česko, které se vzpamatovává z další šílené a brutální vraždy. Vrahem je podle všeho teprve 14letý Daniel. Kamarádi a lidé, kteří ho znají o něm píší, že byl hodně zvláštní. "Byl to emař, neustále chodil v černé. Znal jsem ho, už od začátku byl divný. Neustále byl mimo a hleděl do země, popisuje jeho podivné chování další z jeho známých.

 

 

GALERIE: Tvář vraha Daniela z Teplic

1
/
5
Zdroj: facebook.com
Mladík podezřelý z vraždy v Teplicích - 1

 

"Byl trochu v depresích, ale vždy to zvládal. Nevím, jak se to mohlo stát. Byl trochu jiný, šílený," napsal do mailové schránky portálu TN.cz další z lidí, kteří Daniela znali. "Byli jsme dobří přátelé, měli jsme partu. Pak se ale začal bavit s nějakou partičkou, kouřili, tak to jsem řekl, že ne a přestal jsem se s nimi bavit," píše další z lidí, kteří mladého vraha znali.

 

 

A přicházejí i svědectví o jeho šílených činech a šokujících věcech, kterými se chlubil před svými kamarády a spolužáky. "Chodil jsem s tím klukem do školy. Kdysi když strčil toho kluka do šachty, tak jsem se ho zeptal, jestli to udělal. Smál se a řekl mi, že to neřeší. Říkal jsem si, že to není normální, ale že by někoho zabil, to by mě nenapadlo," píše další svědek. "Ten kluk se mnou chodil do třídy, chlubil se tam, jak doma zabíjí kočky. On je psychicky labilní, nechápu, že ho jen tak pustěj," zní jeho další šokující obvinění.

 

 

Znáte mladíka, který je podezřelý z vraždy mladé dívky? Napište nám na email zpravy@nova.cz, nebo zavolejte na číslo 606 09 09 09. Děkujeme.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smrt Ashley Olsen: Policie konečně našla vraha. Už sedí

Přežila Osvětim, teď šokovala svět. Také byste dokázali obejmout vraha své rodiny?

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
hru TN.cz