Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Smrtelná nehoda

U Olomouce zahynul motorkář. Nehoda uzavřela dálnici D35

Smrtelná nehoda motorkáře
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto

Kvůli tragické nehodě byla v sobotu večer uzavřena dálnice D35 z Mohelnice na Olomouc. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Řidiči motocyklu ale již nebylo pomoci.

Podle stránek Ředitelství silnic a dálnic Dopravniinfo.cz se nehoda stala krátce před 21. hodinou na 262,5 km dálnice D35 mezi Mohelnicí a Olomoucí ve směru na krajské město.

 

Motorkář měl narazit do svodidel a utrpět vážná zranění. Svědci se jej snažili resuscitovat. Na místo vyrazili záchranáři, policie a hasiči. Ti potvrdili, že nehoda má tragické následky.

 

"Smutné zakončení dne. Zasahujeme u tragické dopravní nehody se smrtelným zraněním na komunikaci z Olomouce na Mohelnici v úseku u Křelova. Na místě je profesionální jednotka z Olomouce," uvedli hasiči na sociálních sítích.

 

 

Příčiny a okolnosti nehody jsou předmětem vyšetřování. Před nehodou se ale Olomouckým krajem prohnala silná bouřka. Podle svědků motorkář zřejmě dostal na mokré vozovce smyk, a narazil do svodidel.

 

Dálnice byla v úseku kvůli vyšetřování nehody uzavřena. Policisté odkláněli dopravu na 261. kilometru na Topolany. Zprůjezdněna byla o několik hodin později.

vbo TN.cz