Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

otřesný zločin

V Pardubicích zavraždili malé dítě. Policie zadržela jeho otce

Strašlivá tragédie se stala v nočních hodinách v Pardubicích. Došlo zde k vraždě sedmiletého chlapečka - podle informací TV Nova je podezřelým jeho otec. Případ vyšetřuje policie.

V noci z neděle na pondělí se v Pardubicích stala obrovská tragédie. Došlo zde k vraždě malého dítěte - chlapci mělo mu být teprve sedm let a měl chodit do první třídy.

 

V souvislosti s tím policie zadržela čtyřicetiletého muže. Podezřelým je podle informací TV Nova otec dítěte. Případ vyšetřují kriminalisté.

 

K případu policie vyjížděla v 1:00 do rodinného domu. "Bylo ihned jasné, že se jedná o násilnou smrt," uvedla mluvčí policie Markéta Janovská. Bližší okolnosti případu nechce policie kvůli jeho citlivosti zatím uvádět.

 

Na místo vyrazili záchranáři, kteří se snažili dítěti pomoci, i přes veškerou péči ale zemřelo. "V noci ze 12. na 13. května vyjížděla posádka k dospělému muži. Na místě bylo nalezeno malé dítě v bezvědomí," uvedl mluvčí záchranářů Aleš Malý.

 

 

"Ihned po nálezu byla zahájena neodkladná resuscitace a provedeny urgentní chirurgické život zachraňující úkony. Bohužel ani po téměř hodinu trvající resuscitaci se nepodařilo u dítěte obnovit srdeční akci a pacient zemřel," popsal smutnou událost mluvčí záchranářů.

sei TN.cz/ ČTK