Tragický konec dovolené

V Řecku zemřela česká turistka. Našli ji oběšenou v hotelovém pokoji

Záchranná služba v Řecku
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek.
Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 16. 7. 2020
Téma:

Smutně skončila dovolená 45leté Češky na řeckém ostrově Zakynthos. Ženu našli mrtvou v pokoji jednoho z tamních hotelů. Podle informací řeckých médií byla oběšená na šňůře přivázané k držáku na ručníky. Řecké úřady se přiklání k tomu, že šlo o sebevraždu.

Pětačtyřicetiletá Češka podle informací řeckého portálu ethnos do země přijela sama. Její smrti zřejmě napomohly problémy s depresemi. Na pokoji, kde turistku minulý týden našli, objevili celou zásobu léků.

 

Mrtvou ženu našli až poté, co se několik dní neukázala a lidé začali mít podezření. Sama turistka prý striktně odmítala, aby hotelová služba uklízela její pokoj. Češka bydlela v zakynthoské oblasti Keri.

 

 

Podle řeckých úřadů spáchala zřejmě sebevraždu. Zvolit k tomu měla šňůru, kterou přivázala k držáku na ručníky. Ten se poté utrhl a zasekl o kliku dveří do koupelny. Žádný dopis či vzkaz, který by tragédii pomohl objasnit, v pokoji vyšetřovatelé nenašli.

 

"Můžeme potvrdit, že minulý týden na řeckém ostrově Zakynthos zemřela česká občanka," řekla TN.cz Zuzana Štíchová, mluvčí ministerstva zahraničních věcí.

Související témata:
TN.cz