Je to jednoduché!

Vadí vám, že všichni vidí, kdy jste online? NÁVOD, jak se "skrýt"

Messenger, WhatsApp, Facebook na telefonu
Zdroj: TN.cz
Téma:

Svět online technologií sice umožňuje jednoduché propojení s vašimi přáteli, mohou ale být dny, kdy se před nimi chcete jednoduše skrýt. Pro to, aby vaše kontakty neviděly, že jste online, stačí jednoduše změnit nastavení. Poradíme vám, jak na to!

Skrýt vaši viditelnost není nic těžkého. Pokud používáte aplikaci Messenger, můžete skrýt viditelnost buď na mobilu nebo přímo na facebooku, který chatovací aplikaci vlastní. Na mobilním telefonu stačí otevřít aplikaci, kliknout na vlastní profilovou fotku a kolonku "Aktivní stav" vypnout. Tím se ale "skryjete" před všemi vašimi přáteli.

 

GALERIE: Jak skrýt viditelnost na Messengeru a Facebooku

1
/
6
Zdroj: TN.cz
Jak skrýt viditelnost na Messengeru a Facebooku - 1


Pokud chcete, aby vás neviděl online jen určitý okruh lidí, musíte na počítačovou verzi facebooku. V pravé liště, kde se vám zobrazují přátelé, kteří jsou právě online, klikněte na ozubené kolečko "Možnosti". Zvolte "Vypnout aktivní stav" a vyberte si, jestli budete neviditelní pro všechny přátele nebo jen pro konkrétní osoby.

 


Co se týče WhatsAppu, druhé nejoblíbenější chatovací aplikace u nás, je princip v podstatě podobný. Otevřete aplikaci a v pravém horním rohu vedle lupy najdete symbol tří teček. Přes ten se proklikněte do nastavení. Otevřete kolonku "Účet" a nastavte své soukromí. Zobrazí se vám možnost "Naposledy viděn/a", kde opět můžete zvolit, jestli skryjete viditelnost před všemi kontakty nebo jen před částí z nich. 

 

GALERIE: Jak skrýt viditelnost na WhatsApp

1
/
6
Zdroj: TN.cz
Jak skrýt viditelnost na WhatsApp - 3

nor TN.cz