Vědci stále pátrají po původu pandemie koronaviru. V londýnském přírodovědném muzeu se experti zaměřili na netopýry. Kurátoři digitalizují informace o desítkách tisíc kusů těchto nočních tvorů. Výzkum je součástí celoevropského projektu, který by měl poodhalit vznik pandemie a pomoct při předcházení propuknutí nové. Jak obří a trochu děsivá sbírka 60 tisíc netopýrů vypadá, se podívejte ve videu.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz