vztah nevydržel

Voráček odešel od ženy a dítěte, bydlí sám v centru Philadelphie

Jakub Voráček a jeho Nicole
Zdroj: facebook
Jakub Voráček a jeho Nicole - to už je jen minulost

Hokejista Jakub Voráček odešel od přítelkyně Nicole a svého syna. Aktuálně nejlepší nahrávač zámořské NHL se odstěhoval do centra Philadelphie, Nicole s dítětem zůstaly v domě na předměstí.

"S Nicole spolu nejsme, víc bych to nechtěl řešit, není to pro nikoho příjemné,“ potvrdil Jakub Voráček rozchod po sedmiletém vztahu deníku Blesk.

 

Vztah dostal velké trhliny, když Voráčka načapali fotografové v centru Prahy s jinou dívkou. Vztah s Američankou Nicole se ale českému hokejistovi podařilo slepit a všechno vypadalo na happyend. Ten se ale nakonec nekonal.

 

 

Vztah bohužel nezachránilo ani narození miminka. Malý Jakub se narodil páru 17. listopadu 2016. Tehdy to současný nejlépe placený český hokejista v NHL komentoval takto: "17. listopad - nejen den sametové revoluce, ale také narození syna Jakuba juniora. Nejhezčí den života. Vítej na světě," napsal Voráček na sociální síť.

 

Jakubu Voráčkovi se i přes problémy v osobním životě na ledě NHL velice daří. V aktuálním ročníku má na svém kontě už 43 přihrávek, nejvíce v celé lize. K tomu přidal ve 42 odehraných zápasech ještě osm vstřelených branek.

 

GALERIE: Jakub Voráček opustil těhotnou přítelkyni Nicole

1
/
5
Zdroj: facebook.com
Nicole Warnecke - 5

Související témata:
TN.cz