CELEBRITY

Z covidu jsem jako paralyzovaná a s Felixem vycházím, řekla Dáda

Dáda Patrasová
Zdroj: Profimedia
Anna Křenková
Anna Křenková
26.4. 2021 15:45
Téma:

Herečka a zpěvačka Dáda Patrasová prozradila, že by v létě ráda vyrazila do Itálie nebo Španělska. Nikdo z rodiny s ní nepojede, ale společnost údajně zařízenou má. Momentálně se věnuje svým zvířátkům, cvičí a stará se o zahradu. Herečka také zmínila, že skvěle vychází se svým manželem Felixem Slováčkem.

Na herečku a zpěvačku Dádu Patrasovou dopadá současná pandemická situace těžce. "Daří se mi jako všem mým kolegům a všem lidem. Rok jsme nepracovali. Já měla první práci v televizi až teď. Je to špatné, člověk je paralyzovaný," řekla TN.cz herečka.

 


Dáda ve volném čase pracuje na své postavě a věnuje se zvířatům. "Mám tu takový zvěřinec. Mám kočku, psa, to je vlčice. Pak se starám o zahradu, uklízím, dělám si tu pořádek ve věcech, na které jsem předtím neměla vůbec čas. A také cvičím," prozradila TN.cz Patrasová.

 


Přiznala, že má řadu vlastních projektů. "Moje věci ale momentálně čekají v šuplíku na otevření," doplnila Dáda. Doufá, že v létě se po dlouhé době podívá za hranice. "Pokud to půjde, určitě pojedu do Itálie. A ještě bych ráda před začátkem léta vyrazila do Španělska," Sama ale na dovolenou určitě nepojede. "Z rodiny nikoho neberu, ale společnost s sebou mám," přiznala tajemně herečka.

 


S manželem Felixem Slováčkem vychází Dáda podle svých slov dobře, i když jsou už několik let od sebe. "Fungujeme normálně a vycházíme spolu tak, jako jsme vždycky vycházeli," uzavřela zpěvačka.
 

Narozeniny oslíka či balet? Jak se celebrity bavily během lockdownu. Na reportáž TV Nova se podívejte zde:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz