VYBRALI JSTE Top témata

Nej články roku 2014: Milionové pozemky i ideální délka penisu

Nejčtenější články
Zdroj: tn.cz / isifa

Blíží se konec roku a tedy i čas bilancování. Podívejte se, co vás letos na TN.cz nejvíce zajímalo. Na předních příčkách se samozřejmě umístily recepty Ládi Hrušky. Podívejme se, ale co vás kromě toho nejvíce oslovilo. Bylo to například hledání pozemků, ke kterým se nikdo nehlásí, či správná délka mužského penisu.

Jaké články a témata vás letos nejvíce oslovily, když pomineme fenomén Ládi Hrušky a jeho receptů? Bylo to zejména hledání majitelů pozemků, o které se nikdo nehlásí.

 

Na začátku listopadu stále bylo v evidenci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových 186 tisíc nemovitostí. Jde většinou o půdu - tedy pole, louky, lesy, vinice, ale najdou se tam i nemovitosti. Pokud vás zajímá, zda i vaše jméno nefiguruje v seznamech, podívejte se ZDE.

 

 

Dalším tématem, které vás zajímalo byla sebevražda zpěvačky Ivety Bartošové. Ta se krátce po poledni 29. dubna vydala vstříc smrti nedaleko svého bydliště. Podle svědectví strojvůdce nejdříve šla proti vlaku, pak si sedla na koleje a čekala až ji vlak zabije. Co se stalo v Uhříněvsi si můžete přečíst ZDE.

 

 

Jen několik desítek minut po smrti zpěvačky do redakce dorazilo video, na němž je zachyceno, jak policisté vyšetřují místo smrti Ivety Bartošové.

 

 

V únoru vás zaujala jedna ze dvou českých olympijských vítězek Eva Samková. Ta ovládla závod ve snowboardcrossu. Každého po vítězném závodě prostě zajímalo, kdo je ta holka s knírkem.

 

 

Tisíce žen se podílelo na zajímavém výzkumu. A to zjištění ideálních mír pro pánské přirození. Ženy se shodly, že ideální obvod pánského přirození 16 až 16,5 centimetrů a délka mezi 18,5 až 21 centimetry. Ostatní rozměry jsou ženami méně žádané.

 

 

I po více jak roce vás stále zajímá kauza Petra Kramného. V březnu jsme zveřejnili výsledky pitvy Moniky a Klárky. Na co čeští patologové přišli, se dozvíte ZDE.

 

 

Známá věštkyně, která si říkala Baba Vanga, sice už nežije, ale jejím předpovědím rozhodně nelze upřít aktuálnost. Třetí světovou válku má podle ní odstartovat konflikt v sousední zemi Ruska v roce 2014. Mýlila se, nebo měla pravdu a krizí na Ukrajině jsme se stali svědky nového světového konfliktu. Celé její proroctví čtěte zde.

 

 

Mnoho žen se upravuje pomocí silikonových implantátů. Jenže zapomínají, že jejich těla budou postupně stárnout. Silikon ale vydrží desítky let beze změn. A jak vypadají silikony, když žena zestárne, se můžete podívat v galerii tohoto článku.

 

 

Mezi nejúspěšnější články letošního roku se zařadily i testy, ve kterých jsem pro vás zkoušeli různé výrobky. Vůbec nejúspěšnější byl test energetických drinků. Jak které dopadly, se dozvíte v tomto článku - ZDE.

 

 

Jak už bylo řečeno na začátku, vůbec nejčtenějšími články byly recepty Ládi Hrušky. TADY je najdete všechny pěkně pohromadě.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz / hmr