TN.cz

Články roku na TN.cz: Vzácné mince, škodlivé aplikace a změna času

Články roku na TN.cz: Vzácné mince, škodlivé aplikace a změna času
Zdroj: TN.cz

Rok 2019 odpočítává poslední dny a hodiny. Byl nabitý událostmi, o kterých portál TN.cz samozřejmě vždy informoval. Některé události a články s nimi spojené ale čtenáře zaujaly mimořádně. Podívejte se na přehled 10 nejčtenějších článků roku 2019 na portálu TN.cz.

Rok 2019 přinesl mnoho zajímavých událostí, o kterých si můžete přečíst v pravidelných ročenkách webu TN.cz.  Které články ale nejvíce zaujaly samotné čtenáře? Do výběru Top 10 materiálů portálu TN.cz za rok 2019 se dostaly texty o vzácných mincích a bankovkách, lidé také hodně zajímaly škodlivé aplikace v mobilních telefonech, střídání letního a zimního času nebo přehled zubařů, kteří přijímají nové pacienty.
 
 

 
Přehled nejčtenějších článků TN.cz za rok 2019
 
V první polovině roku se v Česku řešila existence vzácné desetikoruny z roku 1993, jejíž cena dosahuje až třiceti tisíc korun. Nenašli jste ji ve své peněžence také? A čím je výjimečná? Přečtěte si to v našem článku.
 
Po vlně zájmu o vzácné desetikoruny se objevila informace o cenné dvoustovce, a to čtenáře pochopitelně také velmi zajímalo. Za jednu bankovku se podle odborníků dá získat také až 30 tisíc korun. Čím je výjimečná, se podívejte v článku.
 
Bezpečnost na internetu, sociálních sítích a v mobilních telefonech obecně se řeší čím dál více. Proto se článek s varováním britské bezpečnostní firmy Sophos ohledně nebezpečných mobilních aplikací dostal na třetí místo na TN.cz. Podívejte se, před jakými aplikacemi společnost varuje.
 
Do výčtu se dostal i materiál, který se týkal dědictví po Karlu Gottovi. Manžel Gottovy dcery Dominiky poskytl vyjádření, které se rodině zesnulého zpěváka moc nezamlouvalo. Přečíst si ho můžete zde.
 
A opět vzácné bankovky, které se dají dobře zpeněžit. Reportéři portálu TN.cz se vydali za odborníky zjistit, jaké vzácné bankovky se vlastně v Česku v oběhu nacházejí, čím jsou výjimečné a jakou mají cenu. Nemáte náhodou jednu takovou bankovku v peněžence? Jak je poznáte se podívejte v naší reportáži a článku.
 
 
V dubnu se v Českem přehnal silný vítr a meteorologové varovali také před požáry. Tato zpráva se v našem výčtu dostala na šesté místo. Najdete ji zde.
 
Změna letního a zimního času – velké téma, které nejen Češi v posledních letech intenzivně řeší. Má zůstat střídání zachováno, nebo se má přejít jen na jeden „správný čas“? Nakonec o tom rozhodla Evropská komise a její verdikt zajímal i hodně čtenářů TN.cz. Najdete ho zde.
 
 
 
O zubaře, kteří nabírají nové pacienty je v mnoha krajích Česka velká nouze. I proto vyvolal článek s přehledem zubařů, kteří přijímají nové pacienty, mezi čtenáři velký zájem. Sháníte ještě zubaře? Podívejte se do přehledu po krajích, který sestavil portál TN.cz.
 
Daniel Nekonečný byl obrovský šoumen a Král rozkoše. Jeho odchod zarmoutil mnoho lidí, ale v duchu jeho divokého života se nakonec konal i jeho pohřeb. Tanec, hudba, zpěv a krásné ženy – to všechno bylo k vidění na posledním rozloučení s extravagantním zpěvákem. Na fotografie a video se můžete podívat zde.
 
Úspory na vytápění v zimě řeší skoro každý. A plastová okna má také mnoho lidí. Proto není překvapivé, že do desítky nejčtenějších článků portálu TN.cz se dostal i návod, jak přepnout plastová okna na zimní režim a ušetřit tak peníze kvůli zamezení úniku tepla. Jak na to, se podívejte v článku.
TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policisté v Torontu zastřelili muže, který byl spatřen s puškou poblíž základní školy

Policisté v Torontu během zákroku zastřelili ve čtvrtek muže, který se pohyboval s puškou poblíž základní školy v oblasti Scarborough Port Union, informuje The Guardian. Svědci řekli místním médiím, že slyšeli tři výstřely a pak viděli, jak se policie pokouší muže ve věku kolem 20 let oživit. "Policie byla konfrontována jednotlivcem a kvůli okolnostem, které následovaly, jsou nyní předmětem vyšetřování SIU (Zvláštní vyšetřovací jednotka), mám zakázáno dále diskutovat o tom, co se stalo," řekl šéf torontské policie James Ramer. Několik škol v bezprostřední blízkosti incidentu bylo uzavřeno.

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz