Osobnosti

Toto jsou nominace na osobnosti roku 2014. Hlasujte o tu NEJ!

Toto jsou nominace na osobnosti roku 2014. Hlasujte o tu NEJ!
Zdroj: TN.cz

Přinášíme vám jména těch, kteří měli nejvíce prostoru v médiích nebo lidí, kteří něco velkého dokázali za poslední rok. Ať už v politice, ve sportu nebo v kulturním životě. Vy nyní můžete hlasovat v anketě pro toho, kdo vás zaujal nejvíce.

Miloš Zeman – veřejnost čím dál více ztrácí důvěru v prezidenta Miloše Zemana.

Pavel Vrba - trenér fotbalové reprezentace Pavel Vrba prožil téměř dokonalý rok. Od Plzně zamířil k reprezentaci, kde se mu velmi daří. A prožil pak i hezký návrat do Plzně. S fotbalovou reprezentací ve vyprodaných Štruncových sadech slavil po obratu výhru nad Islandem 2:1. Tato výhra posunula národní tým bez ztráty bodu do čela kvalifikační skupiny na EURO. Vrba je nadšený ze skvělé divácké kulisy, užívá si zájem novinářů a těší ho, že Češi zase mají radost z fotbalu.

Zdroj: isifa/MAFRA/MICHAL ŠULA

Petr Sýkora - o nadaci Dobrý anděl už jste určitě slyšeli. Petr Sýkora nadaci nejen založil, ale i ji financuje. Život Petra Sýkory připomíná americký sen o klukovi, který měl nápad a odvahu ho zrealizovat. Z obyčejného kluka se stal boháč a posléze muž, který neváhá své peníze darovat druhým. Petr Sýkora vydělal miliony proto, aby je rozdal. Se svým společníkem platí provoz nadace a díky tomu můžou peníze dárců proudit přímo do rodin a pomáhat těžce nemocným.

Zdroj: TV Nova

Související obsah

Láďa Hruška - vařit se dá levně a chutně. Každý týden to ostatně dokazuje reportér TV Nova Láďa Hruška, který pro diváky připravuje vynikající recepty. Kuchařka Ládi Hrušky láme rekordy. Překonala totiž hranici 300 tisíc prodaných výtisků. Je jasné, že kniha Vaříme s Láďou Hruškou se u mnohých objevila i jako dárek pod vánočním stromečkem. 

Zdroj: Jakub Deml/TN.cz

Petr Vejvoda – je nositelem Ceny Michala Velíška za rok 2014, která se uděluje za statečnost při záchraně lidského života. Petr byl šestnáctiletý student ze Žďáru nad Sázavou, který přišel o život při ochraně zraněné spolužačky. Jeho úmrtí šokovalo celé Česko. Ukázalo se totiž, že zabíjela nemocná schizofrenička.

Zdroj: TN.cz

Související obsah

Sir Nicolas Winton letos převzal na Pražském hradě z rukou prezidenta Miloše Zemana nejvyšší české státní vyznamenání Řád bílého lva. Brit, kterému je 105 let, v roce 1939 zachránil 669 židovských dětí z Československa před nacisty.

Zdroj: Mediafax

Radek Jaroš "Král Himálaje" - český horolezec zdolal druhou nejvyšší horu světa K2 a stal se teprve patnáctým člověkem a prvním Čechem, který vystoupil na všech 14 osmitisícovek světa bez použití kyslíkového přístroje.

Petra Kvitová je úspěšná česká tenistka, která toho už vyhrála opravdu hodně, ale největšími úspěchy jsou dva triumfy ve Wimbledonu. Poprvé slavný turnaj ovládla v roce 2011, podruhé se jí to povedlo letos. Kromě toho má na svém kontě další deset turnajových vítězství a je i dvojnásobná vítězka Fed Cupu. 

Zdroj: isifa.com

Související obsah

Eva Samková – je jedna ze dvou českých olympijských vítězek roku 2014. Eva ovládla závod ve snowboardcrossu. Každého po vítězném závodě zajímalo, kdo je ta holka s knírkem.

Zdroj: isifa.com

ČTĚTE TAKÉ:

DECHBEROUCÍ PODÍVANÁ: Nejlepší videa roku 2014!

SVATBY ROKU 2014: Tyhle české páry do toho letos praštily

VIP PORODY 2014: Kdo se letos radoval z miminka?

Nej články roku 2014: Milionové pozemky i ideální délka penisu

TN.cz / vem,
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Osobnosti

Důležité Události

Krátká zpráva

Soudní dvůr EU: Rusko je zodpovědné za vraždu Litviněnka

Za smrt Alexandra Litviněnka je zodpovědné Rusko, uvedl Soudní dvůr EU. Bývalý ruský agent, ze kterého se později stal občan Británie, zemřel v Londýně v roce 2016 na otravu poloniem. Vyšetřování Spojeného království v roce 2016 došlo k závěru, že zabití pravděpodobně schválil prezident Vladimir Putin. Rusko nadále odmítá jakoukoliv spojitost se smrtí svého bývalého agenta.

Píše se na Deník.cz