Parádní dárek k vánocům

NEJVĚTŠÍ LETOŠNÍ HIT! Kuchařka Ládi Hrušky přepisuje dějiny

Křest kuchařky Ládi Hrušky
Zdroj: Jakub Deml/TN.cz

Kuchařka Ládi Hrušky láme rekordy. Překonala totiž hranici 300 tisíc prodaných výtisků. Je jasné, že kniha Vaříme s Láďou Hruškou se hojně objeví i jako dárek pod vánočním stromečkem.

Zájem čtenářů i prodejců o Vaření s Láďou Hruškou je stále enormní! V prodejnosti dokonce překonala hranici 300 tisíc prodaných výtisků! Během prvních tří dní zmizelo z pultů 38 tisíc výtisků, počet prodaných kusů překročil již na začátku listopadu hranici 170 tisíc, k dnešnímu ránu se prodalo celých 300 013 kusů. 


Hranici 200 tisíc prodaných výtisků přitom překonalo na trhu České republiky pouze několik málo zahraničních titulů - v prosinci loňského roku překonalo tento mezník české vydání prvního dílu trilogie Fifty Shades, v roce 2008 se podobný úspěch podařil poslednímu dílu Harryho Pottera. Už teď je tedy zřejmé, že se kuchařka Ládi Hrušky zařadí mezi nejúspěšnější knihy na českém trhu.

 

Na těchto místech můžete Kuchařku Ládi Hrušky koupit!

 

"Kuchařka Ládi Hrušky je naprostým fenoménem, skutečně jsme nečekali tak obrovský zájem. Velké díky patří nejen divákům TV Nova a čtenářům kuchařky Ládi Hrušky, ale také nakladatelství Euromedia Group," sdělila Anna Suchá, mluvčí TV Nova.

 

 

"Jsem nesmírně rád, že má práce má smysl. O tom, že se prodá přes 300 tisíc výtisků, jsem tajně snil, doteď mě ale nenapadlo, že se tento sen splní. Poděkování patří především mým fanouškům," dodal kuchařský experimentátor Láďa Hruška.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

J. K. Rowling vydá další příběhy o Harry Potterovi! A dokonce hned 12!

VÁNOČNÍ HIT: Irský likér Ládi Hrušky

MLÉČNÉ ŘEZY: Děti se po nich utlučou

Nejnovější VIDEORECEPTY Ládi Hrušky najdete ZDE

Půvabná Jirešová na křtu knihy: Je zase blond a moc jí to sluší

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz