anketa napište nám!

Sprostý Zeman se snaží přiblížit lidem vulgaritami! Co vy na to?

Miloš Zeman - 5
Zdroj: Mediafax
Miloš Zeman
Téma:

Miloš Zeman o sobě rád říká, že je prezidentem všech českých občanů. Svým vystupováním často budí dojem, že se snaží svým voličům co možná nejvíce přiblížit. Včera to ale ve vysílání Českého rozhlasu trochu přehnal. Nebo ne?

Prezident by měl spojovat národ a v zahraničí ho důstojně reprezentovat. Miloš Zeman je ale velmi specifický prezident, který se často nedívá nalevo ani napravo a otvírá si pusu tak, jak mu narostla. "Ku**a sem, ku**da tam," pronesl včera ve vysílání českého veřejnoprávního rozhlasu. Ještě chvíli před tím se nechal slyšet, že "(...) vláda zku*vila služební zákon." To vše v přímém přenosu.

 

Anketa

Schvalujete vulgární vyjadřování prezidenta Miloše Zemana?

Hlasovalo 15470 lidí.

 

Moderátor diskuse samozřejmě prezidenta upozornil na nevhodnost použitých výrazů, ale i na to měl Zeman odpověď. "Pražská kavárna má ráda pana Schwarzenberga, tak jsem se chtěl vlísat do přízně pražské kavárny," hájil Zeman svůj ostřejší slovník.

 

 

Jeho vulgární výroky samozřejmě zaregistrovali i zahraniční média a Miloš Zeman se tak opět postaral o publicitu Česka v zahraničí. Jenže jakou? Souhlasíte se způsobem jeho vyjadřování? Měl by takto mluvit hlavní reprezentant Česka na veřejnosti? Napište nám, co si o jeho chování a vyjádřeních myslíte do diskuse pod článkem, nebo na náš Facebook. Prosíme, zdržte se vulgárních vyjádření a diskutujte slušně. Děkujeme. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Prezident všem pro legraci: Takto Češi parodují Zemana v moři

Hit internetu: Miloš Zeman se fotil s černovlasou kráskou

NEJLEPŠÍ VTIPY O ZEMANOVI: Budoucí prezident obětí lidové tvořivosti
O

Související témata:
hru TN.cz