Je to snadné

NOVÉ POZEMKY bez majitele! Nejsou vaše? APLIKACE ZDE

Téma:

V Česku je stále několik tisíc milionářů, kteří o svém bohatství nevědí. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových totiž vydal aktualizovaný seznam nemovitostí, které neznají své vlastníky. Nepatří třeba vám? Podívejte se na seznam...

Na seznamu nemovitostí, které nemají své vlastníky, je stále 186 000 položek. Jde většinou o půdu - tedy pole, louky, lesy, vinice, ale najdou se tam i nemovitosti.
 

Seznamy nemovitostí, o které nikdo nemá zájem, jsme již vydali. Seznamy pozemků bez dohledaných majitelů jsou obsáhlým dokumentem, ve kterém je těžké se orientovat. Proto jsme pro vás připravili jednoduchou aplikaci. Jak zjistit, že vlastníte, nebo jste mohli zdědit obrovské majetky a velmi cenné pozemky? Je to jednoduché. 

 

Nyní stačí jen zadat příjmení a hned zjistíte, v jakých katastrálních územích jsou pozemky vedené na dané jméno.

 

Načítá se ...
 
 
Seznamy nemovitostí, které hledají majitele, jsou rozděleny podle krajů. Kraje pak mají ve své správě odloučená pracoviště. Najděte si takové, které je nejblíže vašemu pozemku, a zeptejte se úředníků, kdy a kde se můžete o nemovitosti přihlásit. Kontakty na ně najdete TADY.
 

 

Bude ale také potřeba si přichystat různé dokumenty, kterými dokážete, že pozemek patří právě vám. Co konkrétně po vás úřady budou chtít, se dozvíte TADY.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova, jak postupovat, pokud jste se v seznamech našli:
 

 

ČTĚTE TAKÉ TOTO: 

Strach Ivety Bartošové: Děsil ji vlastní dům

Související témata:
pet TN.cz