Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

děsivý úkaz

Znamení 3. světové války? Řeka s pitnou vodou přes noc zrudla!

Řeka se zbarvila do ruda
Zdroj: isifa.com

Obyvatelé i úředníci čínské provincie Če-ťiang jsou zděšení. Řeka, do které si běžně chodí pro pitnou vodu přes noc zčervenala. Nikdy předtím se to nestalo a průmyslové znečištění není na seznamu možných příčin.

Ještě ve čtvrtek ráno voda vypadala normálně. "Ale pak najednou, během několika minut, začala voda tmavnout a nakonec byla úplně rudá," řekl místní obyvatel Na Wan deníku Daily Express. 

Na místo byli povoláni inspektoři, aby celou záležitost vyšetřili. Zatím ale i odborníci tápají, co mohlo tento záhadný jev způsobit. "Vždy jsme tu chytali ryby, a dokonce jsme tu vodu z řeky mohli pít, protože za normálních okolností je dobrá," dodal.

 

Ve světle světových událostí to vypadá jako další znamení, že se na lidstvo řítí katastrofa v podobě 3. světové války. Děsuplný úkaz se objevil dokonce i v Česku. Nad kašnou v Náchodě se ženě zjevila Bída s Nouzí. Na tajemnou fotku se podívejte níže.

 

 

Další světovou válku předpovídají i myslitelé z minulosti jako Nostradamus i ze současnosti - Samuel Huntington. Je tedy třeba mít se na pozoru a nenechat bezohledné vlády, aby zdecimovaly naši planetu. 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tragická smrt zpěvačky Rivera: Spadlo s ní letadlo, zanechala po sobě pět dětí!

Celebrity se vyjadřují ke spadlému letadlu: Nemůžu uvěřit, že se to stalo, píše Jandová

pet TN.cz