Včera bylo magické datum 21.02.2012! Numeroložky prozradily, co nás čeká

Datum
Zdroj: TN.cz

Datum 21.02. 2012 lze označit za palindromatické – lze ho číst stejně zepředu i zezadu. Podle numeroložek, které jsme oslovili, měli lidé včera využít zvýšené kreativity, kterou magické datum přineslo. Den prý byl ideální k tvorbě nových věcí.

Tvorbě a kreativitě prý nahrává fakt, že datum 21.02 2012 má ideální pyramidovou konstelaci. Zajímavé na něm je i to, že obsahuje samé jedničky a dvojky. „Jedničky jsou mužské povahy, extrovertní, logické, rychlé. Dvojky jsou povahy ženské, introvertní, intuitivní a pomalé. Jedničky chtějí být důležité svým egem, nerady se podřizují, dvojky potřebují žít ve dvou a jejich Já spíše ustupuje do pozadí, aby se ten druhý cítil dobře,“ okomentovala dnešní datum numeroložka Lenka Suchardová.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:

 

Co z jejích slov vyplývá? „Ve včerejším datu je souboj těchto navzájem protichůdných povah. Samozřejmě jednička je silnější, chce vyhrát nad dvojkou a lidem s lichými čísly bude dnešní datum pomáhat, aby uspěli, v čem potřebují. Lidé se sudými čísly v datu narození jsou daleko citlivější, takže se dnes mohou cítit pod tlakem,“ doplnila Suchardová.

ČTĚTE TAKÉ:
Ptali jste se numeroložky: Máme se bát pátku 13.?

 

A jak zněla její rada pro den s magickým datem? „Oddejte se více iracionálnímu světu, odhalujte různá tajemství, prozkoumávejte do hloubky svůj život a sebe sama. Vejděte do světa, ve kterém se dějí zázraky. Kreativita je dnes tak veliká, že se díky velkolepým nápadům dokážete zviditelnit a prosadit. Můžete začít tvořit či dokončit dílo či projekt. Dívejte se na svět s dětskou fantazií, rozjasní se vám nálada a nastartujete chuť žít.“

POSLECHNĚTE SI NUMEROLOŽKU ALENU HORÁKOVOU:


PSALI JSME:
Jak vám ovlivní život další magická data? Podívejte se!

 

Podobná magická data přitahují pozornost lidí odjakživa. Možná je jedno takové spojeno i se stavbou Karlova mostu – a možná je to jen legenda. Historici z dochovaných záznamů bezpečně vědí, že Karlův most se začal stavět v roce 1357 (zajímavá posloupnost lichých čísel). Další prameny, byť méně bezpečně, uvádějí, že stavba započala 9.7. A písemně nepodložená legenda pak praví, že se stavbou se začalo přesně v 5 hodin a 31 minut. Ve výsledku by se takové datum s přesným časem zapsalo takto: 135797531. Opět jde o číselný palindrom, který se čte z obou stran stejně. A i je to možná jen legenda, je rozhodně zajímavá.

tn.cz / gar