Online rozhovor

Ptali jste se numeroložky Lenky Suchardové na vaše životní čísla a osudy

Numeroložka
Zdroj: TN.cz
Téma:

Numerologie je velice zajímavý a trochu tajemný obor. Numerologové dokáží pomocí čísel zjistit mnoho informací, ale i předpovědět, co se může stát. Na to odpovídala numeroložka Lenka Suchardová.

Hostem online rozhovoru TN.cz byla numeroložka Lenka Suchardová. Řekne vám, jakým způsobem ovlivnil den vašeho narození celý váš život. Co vás čeká a na co se máte připravit.
 

Numerologie je obor, který pracuje s čísly a jejich vzájemnými konstelacemi. "Numerologie je jednou z možností, jak nalézt sama sebe a porozumět tak sobě i svému okolí. Pomáhá nám zprostředkovat pohled "shora", nasměruje nás a vede k cíli, poskytne vyjasnění situací s cílem vyvarovat se dalších chyb," vysvětluje smysl tohoto odvětví numeroložka Lenka Suchardová.

 
Rozhovor

 

Lenka Suchardová je zkušená numeroložka s mnohaletou praxí - tímto oborem se zabývá už od roku 1997, tedy dlouhých 16 let. Numerologii podle svých slov propojuje s dalšími obory jako jsou astrologie nebo třeba i čínská medicína. Vystudovala Psychoterapeutickou fakultu a absolvovala kurzy v oboru esoterické, klasické i alternativní medicíny, ale i různé další.

Související témata:
TN.cz