Hokej

Hašek: Končím s firmou Dominator. Je ztrátová

Hokejista Dominik Hašek zrušil evropskou pobočku svojí firmy se sportovním vybavením.

Dominik Hašek bude muset přehodnotit svoje plány. Po ukončení aktivní kariéry chtěl veškerou svou energii věnovat firmě Dominator.


Situace se však radikálně změnila a po hospodářské revizi se Hašek rozhodl ukončit činnost firmy, která nese jeho jméno. Důvodem jsou špatné hospodářské výsledky a situace na trhu. "Prodělával jsem třicet tisíc korun měsíčně a celkem jsem do společnosti investoval devadesát milionů," sdělila brankářská legenda. „Vnitřně mě to mrzí, ale to je život,“ komentoval svoje rozhodnutí Hašek.Firma Dominator vyráběla sportovní oblečení, ale trhu rozhodně nedominovala, ba co víc, nikdy se v České republice neprosadila. Částečně se jí dařilo jen v Americe. "A tam bude také pokračovat, stará se mi o ni můj partner. V Evropě však přerušujeme činnost," poznamenal Hašek.


Bývalý reprezentační brankář a opora Detroitu v tuto chvíli neví, co bude dělat.  "Tuhle sezonu ale hokej určitě hrát nebudu," podotkl Hašek se smíchem. "Tušil jsem, že dotaz ohledně mého návratu přijde. Jsem už ale opravdu starý, chytat mě nejspíš neuvidíte," dodal.

jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.