Fotbal

O Kadlece usiluje Hamburk!

O Kadlece usiluje Hamburk!
Zdroj: AC Sparta Praha

Obránce Sparty Michal Kadlec je na roztrhání. Dalším zájemcem o jeho služby je Hamburk.

O levého obránce Sparty je v zahraničí velký zájem už dlouhodobě. Loni o něj eminentně stáli ve skotském Celtiku Glasgow, díky rozdílné představě o odstupném však k dohodě mezi kluby nedošlo. Nyní je situace trochu jiná. Kadlec má od Sparty přislíbeno, že ho v případě zajímavé nabídky na Letné  držet už nebudou.


Janov, Neapol, Hamburk… Někdo další?


Český reprezentační obránce, jenž se zúčastnil letošního mistrovství Evropy, má na výběr hned z několika destinací. V týdnu o něj potvrdili zájem v Janově i v Neapoli, jenže nyní je podle zahraničních médií na prvním místě pomyslného žebříčku bundesligový Hamburk.


Tomu by se kreativní obránce hodil jako sůl, navíc finance na Kadlece má. V pondělí prodal do Realu záložníka Van Der Vaarta a teď se poohlíží po nových posilách. Padne volba právě na sparťanského beka?Sparta si ho cení na tři miliony eur


I když vedení Sparty jednání s německým klubem ještě oficiálně nepotvrdilo, debatám o přestupu se nebrání. Za Kadlece už dříve stanovilo minimální cenu tři miliony euro. Zatímco Janov s Neapolí tuto částku zřejmě odmítnou reflektovat, jelikož by raději přistoupili na roční hostování s opcí, Němci by se přestupu nebránili.


Kadlec už je těžkými zápasy dostatečně ozkoušený - sedmkrát reprezentoval český národní tým a vstřelil hned dvě branky, z toho jedna byla bohužel vlastní. Zkušený stoper, který mluví plynně německy, se blýsknul i v prvním kole nové sezony, kdy krásným gólem rozhodl zápas s Mladou Boleslaví.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události