Fotbal

Madrid požaduje po Ronaldovi více než půl miliardy

Ronaldova sága, jak je přezdíván letošní neuskutečněný přestup portugalského fotbalisty z Manchesteru United do Realu Madrid, bude mít pro hráče možná nepříjemnou dohru.

Španělský gigant údajně požaduje po hráči 17 milionů liber (asi 530 milionů korun) za to, že Ronaldo nepřestoupil do klubu z týmu anglického mistra. Hráčův agent podle listu News of the World totiž podepsal dohodu, kvůli níž musí Portugalec za neuskutečnění přestupu Bílému baletu zaplatit.


Agent Jorge Mendes se s s madridským Realem prý na finanční kompenzaci dohodl ve chvíli, kdy agent vyjednal podmínky Ronaldova kontraktu v případě přestupu do Španělska. O transferu se dlouho spekulovalo a sám hráč několikrát prohlásil, že touží po odchodu do Madridu. Nakonec však zůstal na Old Traffordu.

Dveře prý nejsou zavřené

Podle španělských médií je nicméně prezident úřadujícího španělského šampióna Ramón Calderón ochoten odškodné třiadvacetiletému kanonýrovi odpustit v případě, že po sezoně do Realu přestoupí. Zdroj z klubu si navíc myslí, že není ještě ani uzavřená varianta s Ronaldovým přesunem z Anglie ještě do konce letního přestupového období.


„Dveře ještě nejsou zavřené. A dokud se nezavře přestupové okno, napětí bude stále ve vzduchu,“ uvedla spojka listu na Santiagu Bernabeu.

dfk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události