Fotbal

Schulmeister přestupuje do Almela

Olomoucký útočník rozšíří českou kolonii v nizozemském Heraclesu.

Český fotbalista Vojtěch Schulmeister se dočká svého prvního zahraničního angažmá. Olomoucký útočník, který v české lize nastřádal 66 startů, se k týmu Heraclesu připojí v nejbližších dnech. Smlouva již je na stole, stačí ji podepsat.

Potká se s bývalým spoluhráčem

V holandském celku působí bývalý Schulmeisterův spoluhráč z Olomouce Lukáš Bajer, který do Heraclesu přišel v letním přestupním termínu.


Schulmeister měl v Olomouci smlouvu do roku 2010, ale Heracles předložil Olomouci tak lukrativní nabídku, která se nedá odmítnout. Přesná částka přestupu ale nabyla zveřejněna. "My jsme mu řekli, že mu zahraniční angažmá nezkazíme, a pokud se dohodne na podmínkách, odejít by tam mohl," řekl Jiří Kubíček, sportovní ředitel Sigmy, a doplnil "Dneska hrát nebude, na tento termín od nás dostal volno."

Heracles posiluje

Schulmeister je již osmou posilou, která do klubu přišla toto léto. Heracles již dokázal získat Birgera Maertense, Sebastiaana Steura, Mark-Jan Fledderuse, Bas Dosta, Jorg van Nieuwenhuyzena, Willy Overtooma a již zmiňovaného Lukáše Bajera.

Přechozí působiště Vojtěcha Schulmeistera:

Lokomotiva Olomouc (90 - 94)
Sigma Olomouc (94 - 01)
SK Hranice (01 - 02)
Sigma Olomouc (02 - 04)
Chmel Blšany (05)
SK HS Kroměříž (05 - 06)
Sigma Olomouc (06 - dosud)

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události