Fotbal

O Kováče se zajímá AC Milán!

Český reprezentační obránce je v hledáčku italského velkoklubu.

Podle hráčova agenta Pavla Zíky by se mohl český obránce Radoslav Kováč v nejbližší době přesunout ze Spartaku Moskva na San Siro.


„Radoslav Kováč je jednou z vyhlédnutých posil milánského AC,“ prozradil hráčův manažer Pavel Zíka agentuře Mediafax. Podle serveru Skysports vše záleží na tom, zda se milánskému klubu podaří ulovit Branislava Ivanoviče z Chelsea.

Kováčova cena je až 150 milionů

Pokud by z plánovaného transferu sešlo, na řadu by přišel osmadvacetiletý Kováč. Český reprezentant by se stal náhradou za zraněného obránce Nestu, kterému znovu hrozí operace a dlouhá pauza. „Radkova cena se pohybuje mezi pěti a šesti miliony eur,“ řekl Zíka.


Při současném měnovém kurzu to představuje částku 122 až 146 milionů korun. V dresu AC Milán by se devatenáctinásobný reprezentant sešel se svým kolegou Markem Jankulovskim, který s rossoneri již triumfoval v prestižní Lize mistrů.

tn.cz / Mediafax
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanoista Fuksa opanoval další závod SP, Dostál dojel čtvrtý

Český kanoista Martin Fuksa ovládl závod světového poháru na 500 metrů v polské Poznani a bral první místo podruhé v řadě. Triumfoval i minulý týden v Račicích. Navíc vyhrál i na kilometrové trati. Kajakář Dostál naopak bral pomyslnou "bramborovou" medaili, v závodě na 1 000 metrů dojel čtvrtý.