Fotbal

Ronaldo míří do Manchesteru City

Příchod Andreje Ševčenka na San Siro roztáčí přestupový kolotoč. Odejít by mohl i Oddo a Paloschi.

Vymodlený návrat Andreje Ševčenka do AC Milán bude znamenat přestup brazilského střelce Ronalda do Anglie. Dva kohouti se na jednom smetišti nesnesou ani tentokrát. A nebo hrají v přestupu roli peníze?

Podle Gallianiho je Ronaldův odchod hotová věc

AC Milán totiž získal v létě hvězdné posily - Ronaldinha se Ševčenkem. Zákonitým vyústěním takových nákupů je, že někteří další hráči musí z klubu odejít. Podle viceprezidenta klubu Gallianiho jsou na odchodu útočník Ronaldo a obránce Massimo Oddo. "Ronaldo do Manchesteru City? Ano, je to pravda. Jeden můj velmi dobrý brazilský známý, který je fotbalovým expertem, mi to potvrdil," řekl Galliani stanici Sky Sport Italia.

Odejde i Oddo?

"Oddo? Mohu potvrdit, že má o něho zájem Olympique Lyon, ale může se stát, že u nás zůstane," doplnil Galliani. Dalším hráčem, který by mohl AC Milán opustit, je útočník Alberto Paloschi. "Nejdříve se ale musíme sejít s jeho agentem," upozornil Galliani.


Ronaldo se nyní zotavuje z těžkého zranění kolene a léčbu nepojímá kdovíjak profesionálně. Z Brazílie pravidelně docházejí zprávy o jeho akcích v nočních klubech.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události