Fotbal

Nehoda: Necid se v Rusku prosadí

“CSKA Moskva sledovalo Tomáše dlouhodobě,“ říká Necidův agent David Nehoda.

I když si to mnoho fanoušků nemyslí, CSKA Moskva je pro Necida tou správnou volbou. Alespoň to říká hráčův agent David Nehoda ze společnosti Nehoda Sport.


Je to správný krok


"CSKA je kvalitní evropský tým, který hraje pravidelně evropské poháry. Pokud chce Tomáš do absolutní evropské špičky, tak je to správný krok,“ nepochybuje fotbalistův zástupce.


“Bude záležet na něm, jak se sžije s týmem a jaké bude podávat výsledky na hřišti," dodává.


Necid zapadá do filozofie klubu


Vedení Slavie sice kvituje, že devatenáctiletý útočník opustí červenobílý klub až v zimě, pro samotného Necida to však taková výhra být nemusí. V Rusku se hraje systémem jaro-podzim a do začátku nové sezony se může stát prakticky cokoliv.


Změní se trenér, přijdou noví útočníci… Zvlášť v ruské Premier League by to nebylo vůbec nic nového.


"Tým CSKA Moskva měl ale Tomáše v hledáčku dlouhodobě. Už když byl před třemi roky nejlepším střelcem mistrovství Evropy do 17 let,“ poukazuje Nehoda a přestup za riskantní nepovažuje.


"Tomáš zapadá do dlouholeté filozofie klubu, není to jen otázka toho, že zazářil na evropském šampionátu devatenáctek,“ odmítá tuto myšlenku.


Nejspíš by odešel, i kdyby Slavia postoupila do Ligy mistrů


“Vedení CSKA nabídlo Tomášovi opravdu skvělé podmínky a stejně tak adekvátní byla i částka pro Slavii," říká jasně, ovšem konkrétnější být nehodlá.


O moc sdílnější nebyl ani mluvčí Slavie Ondřej Zlámal, i on je však s přestupovou sumou evidentně spokojený. "Taková nabídka se neodmítá a byla by atraktivní, i kdybychom postoupili do Ligy mistrů,“ chlubí se Zlámal.


Podle zákulisních informací se částka pohybuje mezi 120 – 130 milióny korun.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události