Hokej

Jágr už nebude v Omsku sám...

Inna Puhajková, přítelkyně Jaromíra Jágra, přiletěla za svým milým do ruského Omsku.

V úterý nad ránem se na letiště v Omsku sneslo letadlo, na jehož palubě seděla také Inna Puhajková, přítelkyně české hokejové hvězdy Jaromíra Jágra. Křehká blondýnka byla Omskem z ptačí perspektivy ohromená, ale na zemi už to tak radostný pohled nebyl. Pro Jágra bude Innina přítomnost určitě velkou motivací. Svou formu by pak mohl zúročit i v reprezentaci, jejíž dres by si měl zase po dvou letech obléci.

Zápasy svého miláčka pečlivě sleduje...

Když přišla v pondělí večer na ruzyňské letiště, upoutala pozornost obsluhy u odbavování. "Konečně to Omsku půjde, když teď prohráli třikrát za sebou," vyhrkl ze sebe chlápek za přepážkou. "Jenom dvakrát, naposledy vyhráli 2:1," upozornila ho ihned Inna a prokázala, že zápasy svého přítele sleduje.


Od středy bude navíc přímo v Omsku na stadionu. "Určitě se vám lépe hraje, když vás přímo na stadionu pozoruje někdo blízký. Je to pro vás větší motivace," připustila Jágrova přítelkyně, která do Omsku zavítala v pondělí vůbec poprvé. "Budu zde až do začátku října. Pak se na týden nebo deset dní podívám domů za rodiči a do školy. Do Omsku se potom vrátím."

Obrovské město pod nadvládou mrazů...

Když se letadlo vynořilo nad městem z mraků, Puhajková byla ohromená. "Je to obrovské město, to jsem nečekala," vyhrkla poté, co se pod ní rozzářily ulice probouzejícího se Omsku. Když ale letadlo přistálo na místním malinkém letišti, nadšení trochu opadlo.


"Je tu pěkná zima a tady ani nemají topení," podotkla v místní odbavovací hale, která se skládala ze čtyř stěn, několika světel a postaršího pásu na přepravu zavazadel. V rohu ještě byla rezavá váha. Z nepříjemného prostředí se Puhajková chtěla rychle dostat, Jaromír Jágr si však dával na čas.

Jágr svou přítelkyni přišel přivítat

Po pěti minutách ale největší hvězda Kontinentální hokejové ligy dorazila s typickým úsměvem od ucha k uchu. "Jardo, můžu poprosit o fotečku?" zeptal kolega novinář. Nepochodil. "Až na stadionu," prohodil k němu Jágr než prorazil velkou taškou dveře místní odbavovací haly. "Já tam budu taky," vzkázala Inna.

jpz, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události