Fotbal

Řepka, Necid a Švancara ovládli sestavu kola

Sparťanský bek Tomáš Řepka zazářil proti Brnu, útočník Petr Švancara se předvedl krásným sólem v dresu Žižkova a mladý šutér Tomáš Necid sestřelil Jablonec.

Obránce Sparty Praha Tomáš Řepka a dvojice útočníků Tomáš Necid ze Slavie Praha a Petr Švancara z Viktorie Žižkov se díky svým výkonům v 6. kole první fotbalové ligy objevili ve všech jedenácti ideálních sestavách tuzemských médií, z nichž se tvoří All Stars tým nejvyšší soutěže.

Řepka v reprezentační formě

Řepka prokázal svou extratřídu při výhře Sparty na horké brněnské půdě 2:0. Byl to přitom právě "mistr blikanců", který zařídil svým zkratem jarní prohru svého celku proti stejnému soupeři. Žádné pokračování kauzy Řepka vs. Besta se ale nekonalo a zkušený stoper fotbalovým divákům tentokrát nabídl svou přívětivější tvář.


Žižkovský fotbalový bavič Petr Švancara předvedl v derby proti nováčkovi ligy Bohemians Praha nádherné sólo zakončené parádním obloučkem přes padajícího brankáře. Svým skvělým výkonem pomohl Viktorce k důležité výhře 4:2 a trenérovi Josefu Csaplárovi k úspěšné premiéře na lavičce.

Mladá puška Necid pálí zatraceně přesně

Nejlepší střelec nedávného mistrovství Evropy hráčů do 19 let Tomáš Necid prožívá podzim snů. Po úspěchu v reprezentačním dresu se konečně natrvalo prosadil i ve Slavii a stal se noční můrou ligových gólmanů. Naposledy v pondělní dohrávce třikrát skóroval do sítě Jablonce, rozhodčí mu ale první a nejhezčí branku ukradli kvůli domnělému ofsajdu.


Plzeňský obránce David Limberský se jako jediný dostal do ideální jedenáctky podruhé za sebou.

All Stars media 6. kola:
Pavlík (Kladno, 6 nominací) - Limberský (Plzeň, 8), Řepka (Sparta, 11), Klein (Teplice, 5) - Vozábal (Žižkov, 9), Kisel (Sparta, 5), Oguzhan (Příbram, 5), Matušovič (Sparta, 4) - Blažek (Liberec, 8), Necid (Slavia, 11), Švancara (Žižkov, 11).

dfk, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události