Sport

Nova Sport - mrštná štika mezi televizními stanicemi

Televize Nova bude mít od středy svůj sportovní kanál. Je jím Nova Sport.

Nova Sport bude navazovat na Galaxii Sport, která českým i slovenským divákům mj. umožňuje sledovat hokejovou NHL, basketbalovou NBA i nejvyšší anglickou fotbalovou soutěž.


"Galaxie Sport vždy fungovala jako dítě, ke kterému se člověk moc nehlásí a navíc ho nejraději vystěhuje na internát, tedy do Hradce Králové, kde stanice sídlila do této doby. Teď jsme se rozhodli, že se k tomu dítěti přiznáme a vezmeme ho více do rodiny," přesně těmito slovy uvedl generální ředitel televize Nova Petr Dvořák oficiální představení stanice Nova Sport.

Lepší grafika

Sportovní schéma kanálu Nova Sport nemá velké odlišnosti od populární Galaxie Sport, protože vysílá stejné sporty. "K hlavní změně došlo především v oblasti grafiky, kde jsme se program snažili maximálně vyšperkovat z hlediska vizuálu," řekl programový ředitel Nova Sport Marek Kindernay.

Krásné moderátorky ve zpravodajské relaci Sport 21

Další výraznou změnou projde sportovní zpravodajství, které dostalo název Sport 21. Bude se vysílat každý den od 21:00 v případě všedních dnů a o půl hodiny dříve o víkendu. Co se týká obsahové stránky, tak zpravodajská relace přinese ve zhruba 20 minutách klasicky nejzajímavější události z uplynulého dne.

Takhle jsme Vás již dříve o novém televizním kanálu Nova Sport informovali.


Spojením s televizí Nova se samozřejmě podstatně rozšíří i nabídka sportovních zpráv. Na co se může těšit především mužské publikum, je čtveřice velmi pohledných moderátorek, kterými jsou Ivana Vavřínová, Kamila Havelková, Lucie Šilhánová a jejich slovenská kolegyně Kristína Dobešová.

Všechno vypukne v sobotu

Oficiálně zahájí stanice Nova Sport vysílání v sobotu zahajovacím utkáním NHL mezi Tampou Bay Lightning a New Yorkem Rangers, které se odehraje v O2 Areně.        

jvl, hum, s přispěním Daniely Klívarové, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události