Fotbal

Naděje na Čechův start ožila, jeho zranění není vážné

O brankářově startu v kvalifikačním duelu se rozhodne až na poslední chvíli.

Českou reprezentaci čeká ve středu veledůležitý zápas kvalifikace MS v Teplicích proti Slovinsku. Kouč Petr Rada stále neví, jestli bude moci využít služeb jednoho z nejlepších brankářů světa.


Petr Čech si totiž poranil stehenní sval při sobotní prohře 1:2 na polské půdě. Stalo se to při jednom z rutinních odkopů od branky. V neděli gólman londýnské Chelsea absolvoval první vyšetření, která dala naději, že není sval výrazně poškozený. Pondělní magnetická rezonance pozitivní zprávy potvrdila.

Důležité momenty ze zápasu s Polskem si prohlédněte na videu:


"Dnešní prohlídka pomocí magnetické rezonance vyloučila rupturu i hematom," informoval ČTK mluvčí národního týmu Lukáš Tuček.


"Věnuje se výhradně rehabilitaci pod dohledem fyzioterapeuta Pavla Koláře," vysvětlil mluvčí, který nechtěl spekulovat, zda bude brankář připraven nastoupit ve středu v Teplicích proti Slovinsku. "To ukáže až aktuální zdravotní stav," řekl Tuček.

dfk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ledecká opět královnou. Česká obojživelnice na trůnu střídá Samkovou

Ester Ledecká je opět Královnou bílé stopy. 27letá trojnásobná olympijská vítězka dokázala získat už pátý triumf v kariéře, Ledecká zároveň vystřídala na prvním místě Evu Samkovou, která se stala vítězkou v minulém roce.