Sport

Soutěžte o ceny s Premier Cupem

Soutěžte o ceny s Premier Cupem
Zdroj: oficiální zdroj

Odpovězte správně na položené otázky a vyhrajte ceny od firmy Nike.

Příští středu se v Praze na Strahově uskuteční finále 13. ročníku Premier Cupu, kam postoupily ty nejlepší týmy složené ze čtrnáctiletých fotbalistů. Vítězné družstvo dostane šanci zahrát si celosvětové finále na hřišti Manchesteru United. Kdo z České republiky tedy nakonec pojede do Anglie?


Závěrečný turnaj sponzoruje přímo anglický velkoklub a také firma Nike, která dodává i ceny do naší soutěže na TN.cz.


Odpovězte správně na pět otázek, které se týkají tohoto turnaje. Své odpovědi na VŠECHNY otázky pošlete do úterý 21. října 2008 do 12:00 hodin na emailovou adresu sport@tn.cz. Nezapomeňte jako předmět zprávy uvést Premier Cup. Vyhrává 30., 60., 90., 120. a 150. zaslaný správný email a obdrží sportovní ceny v hodnotě 2000,- Kč (batoh, míč, čepice, tričko).


Otázka č. 1:
Který rok se konal Nike Premier Cup ve světě poprvé?


Otázka č. 2:
Kdy se do Nike Premier Cupu poprvé přidala i Česká republika?


Otázka č. 3:
Který tým vyhrál u nás loňský ročník Nike Premier Cupu?


Otázka č. 4:
Kdo je tváří letošního ročníku českého Nike Premier Cupu?


Otázka č. 5:
Kdy a kde proběhne velké republikové finále letošního 13. ročníku Nike Premier Cupu?


Správné odpovědi zasílejte od 16. do 21. října 2008 na e-mail sport@tn.cz. Do předmětu e-mailu uveďte heslo „Premier Cup“. V e-mailu uveďte i adresu, na kterou vám můžeme případně zaslat výhru.


PRAVIDLA SOUTĚŽE:


1. Soutěž startuje 16. října 2008 a končí 21. řijna 2008.


2. Cena: pět sportovních balíčků od firmy Nike, každý v hodnotě 2000 Kč.


3. Soutěžit může každý, kdo správně zodpoví všechny soutěžní otázky a odešle je v období od 16. řijna 2008 a do 21. řijna 2008 do 12:00 hodin na email: sport@tn.cz. O výhře budou výherci informováni emailem, a to na adresu, ze které poslal daný soutěžící svou odpověď. Vyhrává 30., 60., 90., 120. a 150. zaslaný správný email.


4. Každý z účastníků soutěže může zaslat pouze jeden email.


5. Výhry nelze vyplatit v hotovosti, ani je vymáhat právní cestou. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.


6. Účastník soutěže je každý, kdo přijal pravidla soutěže a na pořadatelem soutěžních otázek poslal odpovědi. Soutěžící jsou identifikováni podle jména, které uvedli v emailu.


7. Výhercům cenu zašleme poštou nebo si ji vyzvednou po dohodě s redakcí serveru TN.cz na adrese: Kříženeckého náměstí 1078/5, 152 00 Praha 5 - Barrandov.


8. Organizátorem soutěže je CET 21, Kříženeckého náměstí 1078/5, 152 00 Praha 5 - Barrandov, provozovatel serveru TN.cz


9. Až do odvolání pořadatele soutěže souhlasí soutěžící, kteří se účastní soutěže, se zařazením do databáze organizátora soutěže, která může být použita pro marketingové účely organizátora. Organizátor má právo uvést jméno, příjmení a obec výherců soutěže na internetových stránkách www.tn.cz.


10. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže emaily, které porušují zákony České republiky, nebo nesplňující požadavky soutěže. Soutěžící nebude o vynětí ze soutěže informován.


11. Ze soutěže jsou předem vyloučeni zaměstnanci, rodinní příslušníci a osoby spjaté s organizátorem. V případě potřeby si organizátor soutěže vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace vzniklé v průběhu hry. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv jednostranně změnit pravidla nebo soutěž zrušit.

tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události