Fotbal

Útočník Bednář: Nerozumím tomu, proč nejsem v reprezentaci

Útočník Bednář: Nerozumím tomu, proč nejsem v reprezentaci
Zdroj: ČTK / tn.cz

Ofenziva české fotbalové reprezentace je v tragickém stavu. Ostrostřelec anglického WBA Romana Bednář pálí ostošest. Proč není v reprezentaci?

Český forvard hrající anglickou Premier League v dresu West Bromwich Albion vstřelil v letošní sezoně už tři branky a získává si respekt tamního fotbalového publika. Přesto tento Mr. Grumpy neboli Pan Nerudný, jak mu říká manažer Bromwiche Tony Mowbray kvůli jeho věčnému stěžování, není spokojený.


Paranormální jevy v české reprezentaci

Důvod? Reprezentační trenéři ho neustále přehlížejí. V případě Karla Brücknera se to dalo omluvit jeho bájným konzervativním přístupem ke složení kádru, stejně se však chová i nový muž na lavičce národního týmu, Petr Rada. Ten vsadí raději na Miroslava Slepičku, který střeleckou formu neviděl ani zdálky, než na anglického kanonýra. “Nerozumím tomu,“ řekl Bednář v rozsáhlém rozhovoru pro deník Times. Český útočník si zároveň myslí, že měl nastoupit proti Polsku a stejně tak by neměl chybět v sestavě proti Slovinsku."Hraji v Premier League. Petr Čech je v reprezentaci, Tomáš Rosický je v reprezentaci a já ne. Teď střílím góly, loni jsem střílel góly. To nestačí,?“ reagoval nechápavě sebevědomý Bednář, který dokonce prohlásil, že je v určitých ohledech lepší než Ronaldo.

Bednář: Jsem lepší než Ronaldo

„Vždycky chci být svůj a myslím, že mám něco speciálního. Vím, že Ronaldo je rychlý – střílí góly, má skvělou techniku a spoustu dalších věcí, ale v některých věcech dokážu být lepší než on,“ řekl Bednář. „Když přijdou fanoušci na stadion, tak myslím, že ve mně vidí něco speciálního,“ dodal drzý útočník, který se stává postrachem obránců nejvyšší anglické fotbalové soutěže.

Upřímné chování nejde bafuňářům pod vousy

A čím si Bednář vlastně vysloužil takovou „přízeň“ reprezentačních trenérů. Zlí jazykové tvrdí, že ve svém prvním a zároveň posledním zápasu za reprezentaci se v přípravném utkání proti Srbsku před dvěma lety psychicky nedokázal vypořádat se svojí úlohou v týmu a byl příliš nervózní. Pravděpodobnější je však varianta, že Bednář říká to, co si myslí, což se v reprezentaci moc nenosí.

jvl
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události