Hokej

V Rusku zemřel další mladý hokejista

Dvacetiletý gólman týmu AK Bars Kazaň Artur Bagautdinov vypadl z okna svého bytu.

Jen dva dny po pohřbu devatenáctiletého útočníka Omsku Alexeje Čerepanova zasáhla hokejovou veřejnost v Rusku další nešťastná událost. Tentokrát zemřel dvacetiletý brankář z týmu AK Bars Kazaň Artur Bagautdinov. Nikoliv přímo na ledě ale pádem z okna ve svém bydlišti v Kaliningradě.

Následkům zranění podlehl v nemocnici

Tragická smrt mladého hokejisty se udála ve čtvrtek v podvečer v jednom bytě v Kaliningradu, kde byl Bagautdinov společně s přáteli. Proč ale vypadl z okna, není známo. Bagautdinov byl sice odvezen do nemocnice, ale později následkům pádu podlehl.


Bagautdinov měl na kontě téměř stovku zápasů v záložním týmu AK Bars Kazaň a v předcházející sezoně odchytal několik utkání i ve druhé nejvyšší ruské soutěži.

Podobně zemřel i syn gólmana Markkanena

Podobná tragédie se v září dotkla i finského brankáře CSKA Moskva Jussi Markkanena. Jeho čtyřletý syn vylezl na okno, spadl z něj dolů a byl na místě mrtvý. Markkanenův byt v Moskvě byl totiž ve třetím patře.


Smrt mladého brankáře přišla jen pár dní poté, co po banální srážce na střídačce zemřel spoluhráč Jaromíra Jágra Alexej Čerepanov.


rk, tn.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události