Fotbal

2,5 milionu za vstřelený gól

Že by se vám tahle odměna taky líbila? Komu ne, jenomže ve skutečnosti má tuto nabídku zatím jen Brazilec Ronaldo.

Tomu tyto pohádkové peníze nabízí Siena, kde hraje i český fotbalista Lukáš Jarolím. Italský klub sice do svého týmu slavného útočníka láká, ale vedení klubu si je zároveň vědomo, že se teprve nedávno pořádně zotavil po zranění kolene. A aby se trochu pojistila pro případ jeho dalšího zranění, chce platit pouze za góly, které vstřelí. Za každou vstřelenou branku by Ronaldo inkasoval 100.000 eur (necelých 2,5 milionu korun).

Spasily by Ronaldovy branky Sienu?

"Pracujeme na tom," řekl listu Gazzetta dello Sport prezident klubu Giovanni Lombardi. "Všichni říkají, že skončí s fotbalem, ale já mu rád dám šanci. Mluvil jsem s jeho manažerem a nabídl mu smlouvu na 100.000 eur za gól. Ronaldovy branky by Sienu mohly zachránit," dodal šéf klubu, který se na třináctém místě tabulky italské ligy dělí od sestupových příček jen tři body.

Zranil se v únoru, nyní trénuje s Flamengem

Bývalá hvězda Barcelony, Interu Milán nebo Realu Madrid nehraje od února, kdy si v italské lize vážně poranila koleno. Poté se Ronaldo podrobil operaci a bez angažmá je od léta, kdy ho uvolnil AC Milán.


Dvojnásobný mistr světa a držitel Zlatého míče během dlouhé pauzy značně přibral. Nyní trénuje s Flamengem, kde by se podle nedávného prohlášení rád k fotbalu vrátil. V posledních týdnech se také spekulovalo o zájmu několika klubů, například Manchesteru City a Paris St. Germain.

jpz, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události