Fotbal

Nedvědovi chybí reprezentace. Vrátí se "Grande Paolo" ?

Zdá se, že fotbalový evergreen s názvem "Pavel Nedvěd a česká reprezentace“, který by se dal přirovnat snad jenom ke spojení "Tomáš Rosický a zranění“, pokračuje.

Reprezentační výběr zavítá v úterý na půdu San Marina, miniaturního státu ležícího na území Itálie, kde ve středu ve večerních hodinách sehraje kvalifikační zápas o postup na Mistrovství světa 2010 v Jižní Africe. Výjimečné příležitosti vidět svoje bývalé spoluhráče v akci se rozhodl využít "Ital“ Pavel Nedvěd.


"Pavel by se chtěl podívat na nás na všechny kluky z nároďáku. Bavíme se spolu o reprezentaci poměrně často, zajímá ho to dění, co je nového," přiblížil plány záložníka Juventusu jeho klubový spoluhráč Zdeněk Grygera, jehož Nedvěd vezme zpět do Turína soukromým tryskáčem.

Grygera: Pavel je náš motor

Že by znamenala Nedvědova vzácná návštěva něco víc, než jenom potřesení pravicí s bývalými parťáky, to Grygera netuší. "Každopádně Pavel se cítí dobře, což prokazuje v posledních zápasech. Hraje dobře, je to ten náš motor," pochválil Grygera spoluhráče a hlavní ikonu "Staré dámy". Grygerova slova potvrzuje koneckonců i vedení "Bianconeri", které svému špílmachrovi nabídlo prodloužení smlouvy.

Nedvěd: Reprezentace mi chybí

Leccos však mohl napovědět Nedvědův nedávný rozhovor, ve kterém se vyjádřil v tom smyslu, že mu reprezentace chybí. Že by další Nedvědův comeback? "Voláme si a určitě se někdy o tom pobavíme. Ale procenta neurčím. Teď se tím ani nezabývám, chystám se na San Marino," řekl trenér národního týmu Petr Rada, kterému by se Nedvěd obzvláště v době zranění Tomáše Rosického náramně hodil.


Jestli přemýšlí Nedvěd o návratu do reprezentace ukáže až čas, ale upřímně řečeno, mnohem pravděpodobnější je to, že se uzdraví "nevyléčitelný“ malý Mozart.

jvl, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události