Fotbal

Přestup Ronalda do Realu Madrid je hotovou věcí

Nejlepší fotbalista světa by měl madridský celek posílit v létě. Píší o tom španělské i britské deníky.

Přestupová bomba, která vybouchne v létě. To je avizovaný přestup míčového kouzelníka, rychlíka, precizního střelce ale také vyhlášeného simulanta Cristiana Ronalda.

Trapote: Uskutečnili jsme přestup léta

Podle informací prestižního španělského deníku El Mundo, který citovaly britské noviny The Times, po zápase Realu s Barcelonou řekl důvěrnému zdroji ředitel klubu Pedro Trapote, že vše ohledně přestupu portugalského reprezentanta je již domluveno. Ronaldo na San Barbeu přestoupí v létě. Trapote uvedl, že podle gentelmanské dohody klubů se k přestupu nikdo nebude vyjadřovat.


"Pokud se mne ptáte, jaké jsou další plány Realu, tak vám odpovídám, že jsme již uskutečnili největší přestup léta. A je pravda, že jde o Cristiana Ronalda. Teď ale není dobré o tom mluvit, protože nějaké smluvní závazky nám v tom zabraňují," nechal se slyšet při zápase Real - Barcelona Trapote, který má prý velmi blízko k samotnému předsedovi Bílého baletu Ramonu Calderonovi. Podle listu El Mundo ale stejnou informaci potvrdili i dva další důležití funkcionáři madridského kolosu.

Ronaldo do Realu chce

Portugalský technik se několikrát nechal slyšet, že přestup do Realu by si opravdu přál. "Byl by to můj fotbalový sen," uvedl idol dívčích srdcí. 
Podle španělských novinářů se Ronaldo upsal Manchesteru pouze díky tomu, že mu Sir Alex Ferguson slíbil, že po sezoně bude moci klub opustit a přestoupit do Realu. Ten podobnou dohodu s mladým záložníkem podle očekávání popřel. 
Částka, za kterou by měl držitel zlatého míče na Pyrejneský poloostrov odejít v létě, není známá. Určitě by ale měla být vyšší než miliarda korun.

hrc, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události