Fotbal

Suchý do Hamburku? Zatím jenom spekulace

Obránce Slavie Marek Suchý vyvrátil informaci, která se objevila v některých médií, o téměř jistém přestupu do bundesligového Hamburku.

"Není to pravda. O zájmu Hamburku vím, ale nic jsem nepodepisoval ani s nikým nemluvil. Je předčasné se k tomu vyjadřovat vyjadřovat," poznamenal talentovaný zadák exkluzivně pro tn.cz.


Ve Slavii však zřejmě nezůstane, nabídek má několik.
"Určitě bych to rád zkusil venku," potvrdil Suchý.


"S Markem jsme dohodnutí, že směrem na východ nepůjdeme. A směrem na západ leží možnosti jeho případného zimního transferu ještě mnohem dále než je Hamburk," poznamenal jeho manažer Pavel Vandas.

Vandas: Začnu číst a nestačím se divit...

Suchého zástupce si ráno přečetl noviny a byl v šoku. Hned na první stránce jednoho nejmenovaného deníku se dočetl, že jeho klient odchází do Hamburku, čtvrtého týmu bundesligy.


“Začnu číst a nestačím se divit. Zatím se nikdo nerozhodl a není vyřčena žádná přestupová suma. O Marka Suchého je samozřejmě celkem velký zájem, ale relevantní zdroje informací k jeho přestupu mohou být jen tři. A to je Slavia, Marek Suchý a já. Nevím o tom, že by si někdo mohl být jist Markovým přestupem do Hamburku za padesát či šedesát milionů korun," durdil se Vandas.


A o jakých dalších klubech Suchý tedy uvažuje?


"Zatím se spekuluje, ale přestupy se dělají v lednu. To je nejkorektnější vyjádření, co vám k tomu můžu dát," uzavřel se do ulity Vandas.

hum, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události