Britská královna Alžběta II. se byla osobně podívat, jak pokračují stavební práce na olympijském stadionu, který je budován v Londýně pro potřeby olympijských her konaných v anglické metropoli v roce 2012. Podle dostupných informací se jí stavba velmi zamlouvala.
Britská královna Alžběta II. se byla osobně podívat, jak pokračují stavební práce na olympijském stadionu, který je budován v Londýně pro potřeby olympijských her konaných v anglické metropoli v roce 2012. Podle dostupných informací se jí stavba velmi zamlouvala.