Český mladík na mistrovství světa hráčů do 17 let předvedl nádhernou střelu, která českému týmu zajistila důležité tři body.
Že vám jméno Lukáš Juliš nic neříká? To nejste sami. Tento teprve sedmnáctiletý borec si v České republice zatím jméno neudělal. Vše se ale jistě spraví. Na světovém šampionátu v Mexiku se hráč Sparty, za kterou nastupuje v mladším dorostu, uvedl fantastickým gólem. Ten byl nejen krásný, ale hlavně nesmírně důležitý. Českému týmu, který vede kouč Csaplár, zajistil výhru 1:0 a přiživil postupové šance ze skupiny.
Podívejte se na parádní Julišův gól:
Lukáš Juliš ve Spartě nastupuje pravidelně za mladší dorost a je bedlivě sledován agenty klubů zvučných jmen. Juliš sice chyběl v předchozích zápasech elitní fáze kvalifikace z důvodu operace ramene a následné rekonvalescence, ale do nominace kouče Csaplára se nakonec prokousal. Je to jedině dobře, protože fanouškům po celém světě mohl nabídnout radost z jeho krásného gólu.