APLIKACE TN.CZ
Sport

Woods se kvůli zranění odhlásil z British Open

Americký golfista Tiger Woods se kvůli zranění odhlásil z turnaje British Open v Sandwichi, který se hraje příští týden.

"Lékaři mi bohužel doporučili, abych na British Open nestartoval," uvedl Woods. "Vrátím se, až budu zcela v pořádku, nechci riskovat další zranění. I když mě neúčast na British Open velmi mrzí, nemohu udělat nic jiného, než se omluvit všem golfovým fanouškům," dodal.
 

Woods, kterému v aktuálním žebříčku PGA patří až 17. místo, osobně vysvětlil situaci řediteli turnaje. Kvůli zranění kolena a Achillovy šlachy přišel už o červnový US Open.
 

Mediafax

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Důležité Události